מאוכזבי הליכוד יצאו היום, חמישי 23.2, לשווקים בתל-אביב, לשכנע מצביעי ליכוד נוספים שמאסו במצב הכלכלי הנוכחי, להצטרף אליהם לצעדת מחאה אל בית ראש הממשלה בירושלים. נאווה לוי-זקין מיוזמות "צעדת מאוכזבי הליכוד" מספרת על המפגש עם מצביעי הליכוד בשוק הכרמל: "כמעט כל אחד שפגשנו היה ליכודניק. כולם למעט אחד הסכימו איתנו. הם סיפרו לנו על המצוקה הכלכלית, על כך שעובדים מסביב לשעון ובקושי מצליחים להתקיים. הם הסכימו איתנו שהמדיניות של נתניהו מפקירה אותנו וששינוי חייב לבוא"

בניסיונותיהם לשכנע את הסוחרים להצטרף לצעדה נתקלו בתגובות מעורבות: "אני אתכם אבל לא אגיע לצעדה" אמר אחד הסוחרים "במצב הכלכלי שלי אין לי יכולת להפסיד אפילו יום אחד של עבודה". ובכל זאת, יוזמי הצעדה קוראים למצביעי הליכוד שכן יכולים לסטות מן השגרה לעשות זאת למען ילדיהם "כי אין ברירה".

ביום ראשון הקרוב, ה-26.2, ייצאו עשרות מצביעי ליכוד, המאוכזבים ממדיניותו הכלכלית של נתניהו, לצעדת מחאה בדרישה להשיב להם את "5 הממים; מעון, מזון, מלבוש, מורה ומרפא" שהם התנאים הבסיסיים לקיום של אדם על פי תורת ז'בוטינסקי, המורה הרוחני של הליכוד.

יוזמי הצעדה, משה כהן, נאוה לוי-זקין, תמיר חג'ג' ואיציק אמסלם, הם ומשפחותיהם מצביעי ליכוד אדוקים שמאסו במדיניות הכלכלית של נתניהו, יוצאים בצעדת מחאה על מנת לעורר את יתר מצביעי הליכוד "שיבחינו במחיר הכבד אותו משלמים מצביעי הליכוד, אשר מצבם הכלכלי אינו מאפשר קיום בכבוד בעקבות מדיניותו של נתניהו".

לטענת יוזמי הצעדה, מפלגת הליכוד בראשותו של נתניהו אינה הליכוד האמיתי מימי מנחם בגין וזאב ז'בוטינסקי. תמיר חג'ג' מסביר: "אנחנו שכל השנים הצבענו ליכוד, התעוררנו. התאכזבנו מהליכוד כי הליכוד של היום זה לא מה שהיה. המפלגה שהיינו נאמנים לה כל השנים לא סופרת אותנו. הליכוד של היום זה מפלגה של מקורבים ואליטות, מנותקת מהעם".

משה כהן פונה לחבריו מצביעי הליכוד: "אני קורא לכל מי שמרגיש כמונו, שביבי זנח והפקיר אותנו, לצעוד איתנו! אני מתבייש בליכוד של היום. איפה הצניעות של בגין? איפה שיקום השכונות? איפה 5 הממים? הליכוד של ביבי זנח אותנו! אני לא אצביע ביבי בבחירות הבאות!"