השר לשעבר לענייני גמלאים, רפי איתן, ביקר במאהל רוטשילד בתל אביב ושוחח עם המהפכנים הצעירים. "מלהיב לראות את ההתארגנות חסרת התקדים הזו. זה העם שלנו וזה העתיד שלנו. אנחנו, הגמלאים, מחזקים את ידיהם של ילדינו ונכדינו. ביום חמישי בערב נארגן קבוצת מחאה גדולה במתחם רוטשילד"

השר לשעבר לענייני גמלאים, רפי איתן, ביקר ביום שלישי בבוקר במאהל רוטשילד בתל אביב. איתן נפגש עם הצעירים יושבי האוהלים ושוחח איתם במשך שעה ארוכה.

"מלהיב לראות את ההתארגנות חסרת התקדים הזו. אני לא זוכר מחאה כזאת במדינת ישראל. אני מציע לראש הממשלה נתניהו לבוא למאהל ולראות איזה עם נפלא יש לו. זה העם שאיתו צריך ראש הממשלה להידבר. זה העם שאיתו נבנה את עתידנו. אנחנו, הגמלאים, מחזקים את ידיהם של ילדינו ונכדינו".

נציגי הצעירים הודו לשר לשעבר על ביקורו במקום ואמרו לו כי מאבקם העיקש וחסר הפשרות למען צדק חברתי, יסייע בסופו של דבר גם לקשישים ולניצולי השואה לקבל את המגיע להם אחרי שנים של נתינה ועבודה.

במאהל פגש איתן גם את יושבי האוהל החדש של אמ"י, איגוד אמני ישראל. נציג אמ"י, יואל ליבה, אמר לאיתן: "אתה הפוליטיקאי היחיד שעזרת לאמנים הגמלאים, הסובלים מחרפת רעב אחרי שנים של קריירה. בזכותך קיבלה קבוצת אמנים קשי יום פנסיה לכל החיים".

איתן הבהיר כי הגמלאים והקשישים יוסיפו להתייצב במאהל ויביעו את מחאתם לצד "הילדים והנכדים שלנו", כפי שהתבטא.

"ביום חמישי בערב נארגן קבוצת מחאה גדולה במתחם רוטשילד. חשוב לשנות את סדרי העדיפויות במדינה. חשוב שראש הממשלה יבין כי מדיניותו פוגעת בחלק גדול מהאזרחים. בארץ, לצעירים קשה להתחיל את החיים ולקשישים קשה לגמור את החיים בכבוד וברווחה", אמר איתן.