מנהיגי מחאת האוהלים בבאר שבע: "למרות הארועים הקשים- אנחנו לא זזים מכאן"

כלים

רצף האירועים הקשים בדרום בסוף השבוע האחרון, ביניהם מתקפת הרקטות על באר שבע במהלכה אף נהרג תושב העיר אופקים שביקר בעיר ונפצעו תושבים נוספים, משפיע כמובן גם על מחאת האוהלים בכל הארץ וביישובי הדרום בעיקר.

בלילה האחרון (בין מוצ"ש לראשון) נשמעו בעיר באר שבע אזעקות "צבע אדום" רבות אשר בעקבותיהן פונו תושבי מאהל המחאה של התושבים למקלטים ולאזורים ממוגנים בקרבת המאהל.

אך למנהיגי מחאת האוהלים בעיר, גדי פרץ ואיציק מימון, חשוב להבהיר "תושבי הדרום עוברים עכשיו ימים לא פשוטים, התחושות הקשות והחרדות שמגיעות עם מתקפת הרקטות לא פוסחות על מאהל המחאה. יחד עם זאת, מאהל המחאה בבאר שבע עדיין עומד וימשיך לעמוד כל זמן שנידרש, למרות האירועים הקשים- אנחנו לא זזים מכאן".

פרץ ומימון פונים כל העת ליושבי המאהל ומבקש מהם בכל לשון של בקשה להישמע להנחיות פיקוד העורף, להיות ערניים ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים, ולהודות לעיריית ב״ש על פתיחת המקלט ליושבי המאהל.

עוד הוסיפו השניים כי הם מבקשים למסור בשם יושבי המאהל תנחומים למשפחות ההרוגים בסוף השבוע האחרון, לאחל החלמה מהירה לפצועים ולחזק את ידי תושבי באר שבע ויישובי הדרום בימים לא פשוטים אלו.