בקונצרט תנוגן יצירתו של ארז כהן "חושים" בבכורה עולמית

התזמורת הקאמרית הישראלית מציגה: פורטרט בצלילים - חושים בקונצרט תנוגן יצירתו של ארז כהן "חושים" בבכורה עולמית ויופיע בה זוכה פרס צ'ייקובסקי היוקרתי לצ'לו (2015), אנדריי יוניצה מרומניה. בנוסף ינוגנו יצירות של שוסטוקוביץ' ובטהובן. מנצח אריאל צוקרמן

קרא עוד...

דואטים של פסנתרנים: דוראל גולן וויקטור סטניסלבסקי יחד עם מרינה פרידמן – סנדלר וגבריאל טלרוז

הקונצרט השלישי בסדרה "קאמרית 7" שיתקיים ביום ד' (18/1) יפתיע בשני דואטים של פסנתרנים: דוראל גולן וויקטור סטניסלבסקי יחד עם מרינה פרידמן – סנדלר וגבריאל טלרוז החליטו השנה להתחבר להרכב אחד של שמונה ידיים בשני פסנתרים. בקונצרט יבצעו הפסנתרנים פתיחה מתוך נישואי פיגרו של מוצרט, הסוויטה הקטנה של דביוסי ועוד.

קרא עוד...

תזמורת הבארוק ירושלים היא התזמורת הראשונה בארץ המנגנת מוסיקת בארוק בכלי נגינה תקופתיים

יוסף, אחיו ונביאי הקווינטה יוסף ואחיו - דרמה מוסיקלית ברוח ראשית האופרה היצירה המצליחה של המלחין עילם רותם תשוב ותבוצע לאור דרישת הקהל. לביצוע יגיע אנסמבל נביאי הקווינטה ונגנים משווייץ שיחברו לתזמורת הבארוק ירושלים יום ג', 24.1.2017 בשעה 20:00 – הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב יום ד', 25.1.2017 בשעה 20:00 – ימקא הבינלאומית ירושלים שבת, 28.1.2017 בשעה 12:00 – הכנסייה הקאתולית, מר אליאס, חיפה יוסף ואחיו היא דרמה תנ"כית בשלוש מערכות, הכתובה ברוח המוסיקה המהפכנית של ראשית הבארוק והאופרה.

קרא עוד...

אוזי, זמרת רוק ייחודית ויוצאת דופן בנוף המוזיקה הישראלית, מגיעה לפתוח את השנה האזרחית החדשה בהופעה מחשמלת ומלאת רגש בחנות הקונספט "האוסף אוף מארלי" בדיזנגוף סנטר

אוזי והלהקה מגיעים לפתוח את השנה האזרחית החדשה בהופעה חד פעמית בחנות הקונספט "האוס אוף מארלי" בדיזנגוף סנטר יום שישי, ה- 6.01.2017, 13:30, הכניסה ללא תשלום. אוזי, זמרת רוק ייחודית ויוצאת דופן בנוף המוזיקה הישראלית, מגיעה לפתוח את השנה האזרחית החדשה בהופעה מחשמלת ומלאת רגש בחנות הקונספט "האוסף אוף מארלי" בדיזנגוף סנטר.

קרא עוד...

אחינועם ניני לראשונה בביצוע קלאסיקה מהשירה הערבית מככבת בקונצרט 'בֵּין עֲרַב לְמַע'רֵב' של התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד

אחינועם ניני לראשונה בביצוע קלאסיקה מהשירה הערבית מככבת בקונצרט 'בֵּין עֲרַב לְמַע'רֵב' של התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד, יחד עם בנימין בוזגלו, זיו יחזקאל ומקהלת ראנה. מנצח: תייסיר אליאס, יועץ מוסיקלי: יורם אזולאי המופע יועלה בתאריכים 10 – 24 בינואר ברחבי הארץ - התזמורת האנדלוסית אשדוד מעלה הפקה חדשה במסגרת עונת המנויים המסקרנת - העוסקת בדיאלוג של המוסיקה האנדלוסית עם מסורות מוסיקליות שונות. הקונצרט הקרוב מביא אל הבמה מפגש של המסורת האנדלוסית המגרבית (מַע'רֵב) עם המסורת המוסיקלית של ארצות ערב ובשמן אל- משרק (המזרח). וכל זה במעבדת התרבות הישראלית.

קרא עוד...

רקוויאם גרמני - המקהלה הקאמרית שליד האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים בקונצרט מיוחד המשלב חדש עם מוכר

רקוויאם גרמני - המקהלה הקאמרית שליד האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים בקונצרט מיוחד המשלב חדש עם מוכר. המקהלה תבצע בבכורה יצירות אקפלה מקוריות, עיבוד מקורי לשיר של שלום חנוך והיצירה המרכזית האהובה והמופלאה: "רקוויאם גרמני", מאת ברהמס. מנצח: פרופ' סטנלי ספרבר ב- 1.1 בשעה 20:00 באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים

קרא עוד...

התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון תקיים את הקונצרט הבא שלה בהשתתפות הנבלאית הסינית, יואינג צ'ן, שתנגן יצירות לנבל ולתזמורת מאת הנדל ודביסי.

יופיו של הנבל - התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון תקיים את הקונצרט הבא שלה בהשתתפות הנבלאית הסינית, יואינג צ'ן, שתנגן יצירות לנבל ולתזמורת מאת הנדל ודביסי. בנוסף, תבצע התזמורת את הסימפוניה מס' 5 של המלחין ווהן וויליאמס ואת "מטמורפוזות לכלי מיתר" של ריכרד שטראוס. מנצח: ג'יימס ג'אד. התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון היא מי שפתחה את הדרך ב-1990 להפסקת החרם ארוך השנים על ביצוע יצירותיו של ר.שטראוס בארץ, עם ביצוע אותה יצירה. יואינג צ'ן הסינית, הזוכה בפרס הראשון בתחרות הנבל ה-19 שהתקיימה בישראל, הוזמנה לנגן בקונצרט זה, בפתח השנה החדשה הסינית, שנת התרנגול, ולרגל מלאת 25 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לסין, את הקונצ'רטו בסי במול מז'ור לנבל ולתזמורת אופ' 4 מס' 6 מאת הנדל ו"מחולות קודש וחול לנבל ולתזמורת" מאת דביסי. בנוסף לשתי יצירות אלה, תבצע התזמורת את: "מטמורפוזות לכלי מיתר" מאת ריכרד שטראוס ואת הסימפוניה מס' 5 של המלחין ראלף ווהן ויליאמס.

קרא עוד...