להקת "הבלט הרוסי" מסנט פטרבורג

דון קישוט - בביצוע הבלט הרוסי מסנט פטרבורג בהופעות בתל אביב, בבאר שבע ובחיפה החל מתאריך 12 באפריל. אחרי ביקורה בישראל והציגו בהצלחה עצומה את "אגם הברבורים" ו"היפייפיה הנרדמת" בשנת 2015 להקת הבלט הקלאסי מסנט פטרבורג מגיעה לביקור נוסף עם היצירה הסוחפת "דון קישוט", על פי הכוריאוגרפיה של מריוס פטיפה והמוסיקה של לודוויג מינקוס. זהו אחד מחמשת מופעי הבלט הפופולאריים בעולם.

קרא עוד...

הקונצרט ברק ותשוקה

פסטיבל מוסטונן-פסט הרביעי יוצא לדרך - מנהל מוסיקלי, מנצח וכנר: אנדרס מוסטונן. 13 בפברואר עד ה-1 במרץ 2017 - במגוון אולמות קונצרטים ברחבי הארץ. פסטיבל טאלין-תל אביב (מוסטונן-פסט), ביוזמתו וניהולו האמנותי של המנצח אנדרס מוסטונן, פסטיבל אסטוני-ישראלי למוסיקה, חוזר לשנה רביעית ומרחיב את ממדיו וגבולותיו הפסטיבל יארח את מיטב תזמורות ישראל אליהן יחברו מקהלות מאסטוניה, כוכבים צעירים והרכב ייחודי - הרכב פעמוני היד ארסיס המפורסם.

קרא עוד...

משמר על הבאר

משמר על הבר: המשמר החברתי יתארח בפאב "דיזי" ממלא מקום מנכ"ל המשמר החברתי, ארן רונדל, והבלוגר ערן הילדסהיים ("הכלכלה האמיתית") ירצו וישוחחו עם הקהל ביום שני הבא, ה-13 לפברואר, בפאב דיזי פרישנדון, דיזנגוף 121, תל אביב, תחת הכותרת "50 גוונים של חשאיות בכנסת".

קרא עוד...

ייו סיפור אהבה - ב"דרך היין"

יין סיפור אהבה - חוגגים את חג האהבה בסניפי 'דרך היין' - בילוי זוגי סביב שולחן הטעימות, עם יין משובח וסיפורי אהבה - פברואר 2017 - האמת? שבשביל לחגוג את חג האהבה לא צריך להמתין ל-14 בפברואר. ב'דרך היין' החליטו להקדיש את ערבי הטעימות של חודש פברואר לבילוי זוגי סביב שולחן הטעימה - ערב מלא סיפורי אהבה.

קרא עוד...

האהבה פורחת - ט"ו בשבט וולנטיין דיי במטה יהודה

האהבה פורחת - ט"ו בשבט וולנטיין דיי במטה יהודה - ממש עכשיו כשהשקדיות מלבלבות, הפריחות מכסות את צדי הדרכים, יש ריח של אהבה באוויר והכל ירוק ויפה כל כך זה הזמן לצאת לטיול במטה יהודה. בט"ו בשבט ובולנטיין אתרי התיירות מציעים פעילויות בסימן האירועים ומציעים מגוון פעילויות זוגיות וגם כאלו המתאימות לכל המשפחה.

קרא עוד...

גם פירות יבשים גם שוקולד - סקולינרי - נותנים לט"ו בשבט ריענון קולינרי שוקולדי לכל המשפחה

לחגוג את ט"ו בשבט כמו שמעולם לא חגגתם! אירועי ט"ו בשבט בסקולינרי – חגיגת טעמים לכל המשפחה עם סדנאות מיוחדות לכבוד החג. 10-11 בפברואר 2017 במתחם סקולינרי בחוצות יגור - חג הפירות היבשים מקבל ריענון קולינרי עם מגוון אירועים בסוף השבוע של 10 ו-11 בפברואר.

קרא עוד...

התזמורת הקאמרית מעלה את "תשוקה לטינית" - חגיגת סרסואלות

"תשוקה לטינית" - התזמורת הקאמרית הישראלית מציגה חגיגת סרסואלות, שירים וריקודים של מלחינים מספרד וארגנטינה לכבוד 100 שנה להולדתו של המלחין אלברטו חינסטרה. 8 ו-9 בפברואר, במוזיאון ת"א. השנה חוגגים ברחבי העולם את שנת חינסטרה, והמנצחת ג'יזל בן דור מארה"ב, שזכתה להכיר ולעבוד עם המלחין הידוע, בחרה להציג בישראל יצירה של אלברטו חינסטרה שטרם נוגנה במלואה - הבלט אסטנסיה. היצירה תעלה בשיתוף התזמורת הקאמרית.

קרא עוד...