מצעד שיאי הגינס ששבר הרדיו: לאורך השנים שדרנים רבים וטובים ניסו להיכנס לשיאי גינס. אם בשביל הקטע, אם בשביל האגו, אם בשביל לציין יום מיוחד או חג מסוים. בכל מקרה, הם עשו את זה וזה בטח לא היה להם קל. קבלו את מצעד שיאי הגינס של הרדיו באשר בהם:

קרא עוד...

יאיר דוד [30], זמר ופייטן המופיע כבר מעל ארבע-עשרה שנה בחופות, חתונות ואירועים ברחבי הארץ, ואף מחוץ-לה. במסגרת הופעותיו הרבות במרוצת השנים, הופיע עם ולצידם של כוכבי הזמר המזרחי שלומי שבת, דודו אהרון, מאור אדרי, לירון רמתי, חיים ישראל, איציק אשל, ועוד.

קרא עוד...

התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון תקיים את הקונצרט "טנגו" - בראשל"צ (19.12, 20.12) וברחובות (22.12). על הקונצרט ינצח סטיבן ד'אגוסטינו ויתארחו בו הכנר אסי ממתיאס, נגני הבנדוניאון אדוארדו אברמסון ופבלו מאיינטי והרקדנים דורית שלום ורונן חייט.

קרא עוד...

הצליל החדש משדרות יוצא לעולם: הלהקה השדרותית TheCommoner'sTale  (הגדת הבריות) נמצאת בימים אלה בהקלטות עם מפיק אנגלי ידוע, דנטון ספל (Danton Supple) , שעבד בעבר עם להקות גדולות פינק פלוייד ו  U2 והפיק להקות כמו קולדפליי ומוריסי.

קרא עוד...

סטודנטים מהמחלקה לתקשורת חזותית התבקשו לעצב לוגו וסדרת כרזות עבור אירועים ומופעים מוסיקליים שהתרחשו במקומות בילוי ברחבי תל אביב. התוצאות המפתיעות מוצגות בתערוכה חדשה בשם "225 כרזות על קיר", אשר תיפתח לקהל בשנקר החל מיום חמישי ה-7 למרץ ועד ל-3 באפריל

קרא עוד...