מוזיאון

(טיולים למשפחה)
טעם הכפר/ צילום: באדיבות לטייל עם עדנן

סופ"ש בכפרים הדרוזים - פסטיבל "טעם הכפר" יפתח בראמה פסטיבל "טעם הכפר" שהפך לאירוע קולינרי ותרבותי מרהיב במסגרת פרויקט "כפר ביקרתם" חוזר בחודש מאי ויוני ויפתח בכפר ראמה בגליל ובהמשך לעוד חמישה כפרים דרוזים בגליל.

(הורים וילדים)
גיליון חדש של מגזין הילדים "עיניים": קול, מים, אלקטרומגנטיות ותקשורת

‏מגזין האיכות הישראלי לילדים - מוציא לאור את גיליונו ה-198, "גלים", העוסק בשלל נושאים הקשורים בגלים: מהמחקר המדעי על הגלים לסוגיהם ותכונותיהם הכימיות והפיזיות, דרך יצירות אמנות וספרות על הגלים והים וסיפוריהם של מצילים בחופים וגולשי גלים, ועד ליצירת גלים משיפודים וסוכריות.

(אמנות)
תערוכה חדשה מספרת את סיפור חייו של אילן רמון ז"ל

תערוכה חדשה מספרת את סיפור חייו של אילן רמון - התערוכה חושפת לראשונה את יומני הטיסה ממבצע הפצצת הכורים בעיראק שרידים מהתרסקות של מטוסי חיל האויר וציוד של נאס"א ששימש את רמון.

(אמנות)
תערוכת "דולס ארט" 2017 פועלת להגברת המודעות למען עמותת 'אחת מתשע', המסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן.

מוזיאון יפו העתיקה מזמין לתערוכה חדשה Dolls Art #3 תערוכת "דולס ארט" תתקיים השנה בפעם השלישית ותוקדש לתחומי אמנות הבובה ופיסול פיגורטיבי, בשיתוף אמנים מישראל ומהעולם. תערוכת דולס ארט: 13 בינואר – 25 במרץ, מוזיאון יפו העתיקה אוצרת: לימור מרגוליס מוזיאון יפו העתיקה יקיים זו השנה השלישית את התערוכה השנתית "דולס ארט" המוקדשת לתחומי אמנות הבובה ופיסול פיגורטיבי, בשיתוף אמנים מישראל ומהעולם. התערוכה תפתח ביום שישי 13 בינואר ותינעל ב-25 במרץ.

(אמנות)
חיות הבר הנדירות של אופיר בוסקילה. צילום: יח"צ

תערוכת יחיד מרהיבה של ציורי טבע המתעדים חיות נדירות משמורות טבע בהודו, תוצג החל ממחר יום חמישי ה-17/11, על ידי האמן אופיר בוסקילה במוזיאון האדם והחי ברמת גן.

(הורים וילדים)
תמיר ראונר, העורך של "עיניים"

מגזין הילדים "עיניים" בגיליון חדש בנושא: "צינורות" ירחון עיניים – המגזין האיכותי בישראל לילדים – הוציא לאור את גיליונו ה-194, המוקדש כולו לנושא 'צינורות' באופן מגוון, מעניין ואף מפתיע.

(הופעות ואירועים)
ניצה שאול. צילום: אורית פניני

התזמורת הקאמרית הישראלית מציגה את סדרת "אגדות ילדים" - ארבעה קונצרטים מזמינים את הילדים למסע מרתק בעולם האגדות, בליווי ניצה שאול, אלי גורנשטיין ושחקנים נוספים. לגילאי 4-10. יעלו בתל אביב ובקיבוץ כברי בצפון.

(הופעות ואירועים)

חול המועד סוכות במוזיאוני אשדוד: מוזיאוני אשדוד חוגגים את חג הסוכות עם מגוון אירועים יצירתיים ומוסיקאליים לילדים ולכל המשפחה: במוזיאון אשדוד לאמנות יוכלו המבקרים ליהנות מאירוע בסימן ים וחול.