העולם הפיננסי מלא במושגים ומונחים מסוגים שונים שכל אחד ואחת מאיתנו צריכים לדעת, בין אם אנחנו משקיעים רציניים ובין אם לאו, בין אם אנחנו שחקנים פעילים בשוק ההון או שחקנים פאסיביים, בין אם אנחנו עצמאים או שכירים.

קרא עוד...

איחוד הלוואות הוא תהליך של שילוב חובות מרובים להלוואה אחת בתשלום חודשי אחד, לרוב בריבית נמוכה יותר. בחירת ההצעה הטובה ביותר לאיחוד הלוואות היא קריטית להשגת יציבות פיננסית ולמזעור העלות הכוללת של החזר חובות. מאמר זה מספק טיפים חיוניים להשוואה בין הצעות איחוד הלוואות מגוונות, הבנת האותיות הקטנות שלהן והבטחת העסקה הטובה ביותר.

קרא עוד...

לא פעם, אנחנו מוצאים את עצמנו נתקלים בנתונים ומדדים המחושבים בצורה שונה מזו שאנחנו רגילים ומכירים. לא מדובר בנתונים של מטבעות זרים, שאנחנו צריכים לחשב כמה זה שווה בשקלים, אלא מדובר על דברים לכאורה יותר בסיסיים, למשל נתוני משקל, נתוני מרחק ועוד.

קרא עוד...

מקימים משרד? מחליפים ריהוט משרדי? מתכננים שיפוץ במקום העבודה? לפניכם המדריך של סופר דסק ריהוט משרדי לבחירת ריהוט למשרד. שולחנות משרד, כסאות משרדיים, פינות ישיבה למשרד, מדפים וארונות – במאמר הבא תגלו כיצד ניתן לבחור אותם.

קרא עוד...

אחסון, קבלת סחורה ושליחויות – אם אתם צריכים לבצע את אחד מאלו בעזרת קרטונים, חברת בילמן תדע לענות על הצורך הזה. קרטונים הם חלק בלתי נפרד מהתעשייה כבר למעלה ממאה שנה. מה ההבדלים בין הקרטונים השונים? למה השימוש בקרטונים נפוץ כל כך? איך מייצרים קרטונים? תשובות במאמר שלפניכם.

קרא עוד...

למה השקעה בביטקוין או במטבעות קריפטו אחרים שונה מהשוק הפיננסי והאם BTC הוא נכס בטוח?
הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתם משקיעים בביטקוין:

הראיות מצביעות על כך שלמטבעות קריפטו יש מתאם נמוך עם נכסים פיננסיים סחירים אחרים, ולכן הוא עשוי לספק יתרונות גיווןטכנולוגיית הבלוקצ'יין הבסיסית משתפרת יחד עם אלפי עבודות מחקר המתפרסמות מדי שנההאקוסיסטם של המטבעות הקריפטוגרפיים (פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים, סטארט-אפים, משקיעים וכו') מתבגרים מדי יום. העניין הולך וגובר מצד משקיעים מוסדיים, חברות בינלאומיות ורגולטורים

לסיכום, מטבעות קריפטוגרפיים הם סוג נכסים דיגיטליים חדשים ומתפתחים ששווה לשקול להוסיף לתיק ההשקעות שלך אך יש לעשות מחקר מעמיק ולהתייעץ עם מומחה בתחום.

האם ביטקוין (BTC) בטוח?


אין תשובה אחת פשוטה. בעוד שרשת הביטקוין בטוחה למדי ונמצאת בשימוש בחיים האמיתיים כבר למעלה מ-10 שנים, חשוב באותה מידה שהמשתמשים יהיו זהירים באופן שבו הם מאחסנים קריפטו ומגנים על המפתחות שלהם מכיוון שמשתמשים מאבדים לעתים קרובות את הגישה שלהם או מאבדים את הגישה.

כדי לשמור על בטיחות אחזקות המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, תוכל לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנקי קריפטו מקצועיים באמצעות פתרון אחסון ברמה מוסדית (בורסה) המציעה תמיכה בשירות לקוחות או בארנקי דפדפן (עדיף לשמור בארנקים קרים). התרחקו מאתרי פישינג, ושמרו תמיד על סודיות (ביטוי זרע) הסיסמה שלכם.

במה שונה שוק הקריפטו מהשוק הפיננסי?


למה השקעה בביטקוין או במטבעות קריפטו אחרים שונה מהשוק הפיננסי (הפיאט - כלומר מטבע שהונפק על ידי הממשלה)?.

אלו הן נקודות המפתח המאפיינות את שוק מטבעות הקריפטו בו פועל הביטקוין (BTC):

סוג הנכס היחיד שניתן לסחור בו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבועשוק עולמי ללא חסמים גיאוגרפייםרשת התשלומים הראשונה שהיא אוטונומית לחלוטין, מקיימת את עצמה ומבוזרתשוק נזיל ויעיל מאוד (עבור מטבעות קריפטוגרפיים גדולים)שוק חדש וצומח למעלה המושך אליו המון משקיעים קטנים וגדולים, כישרונות, יזמים והוןשוק תנודתי ומסוכן מאוד, המביא מערך ייחודי של יתרונות וחסרונות למשקיעים

כדי לבדוק את מחיר הביטקוין בשידור חי במטבע הפיאט שבחרתם, תוכל להשתמש באתרים כמו coinmarketcap/coingecko.

אתה יכול לקנות בקלות ביטקוין (BTC) בבורסות: בינאנס, קריפטו קום ועוד.. - הן עבור כסף פיאט והן עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב! מאמר נכתב על ידי אתר חדשות הדיגיטל הטכנולוגיה והקריפטו PAKOES

קרא עוד...

מקור:PIXAPAY

האינטרנט, הרשתות החברתיות, האפשרות לעבוד מהבית, כל אלו שינו את חוקי המשחק. היום אנחנו עובדים בצורה שונה מזו שבה עבדנו בעבר. היום, עובדים רבים במשק, לא עובדים בתוך משרדים של חברה גדולה. אלא, רבים עובדים מהבית, מספקים שירותים שונים, מעסיקים עובדים מתנהלים בתוך גבולות גמישים שמבטאים את עולם העבודה בעידן המודרני.

קרא עוד...