פרופ' דיוויד (דוד) ניומן (צילום:יח"צ)

שר התחבורה, ישראל כ"ץ, מנסה לקדם כבר זמן רב את הקמתו של קו רכבת חדש בירושלים, מתחנת בנייני האומה ישירות לכותל המערבי - מהאתרים החשובים ביותר במדינת ישראל. "הקו החדש לכותל המערבי יחבר המוני ישראלים, יהודים ותיירים מכל רחבי העולם, היישר ללב הפועם של העם היהודי", התבטא כ"ץ בנושא. "מדובר על המקום המבוקר ביותר במדינת ישראל, והקמת קו ישיר תאפשר להגיע אליו באופן ישיר".

קרא עוד...

מהו החזר מס? מתי תוכל לדעת אם מגיע לך כסף חזרה בגין תשלומי המס להם אתה נדרש? מהו טופס החזר מס לשכירים וכיצד תוכל לממש את זכאותך לקבלת החזר מס? כל מה שרצית לדעת על החזרי מס בכתבה שלפניך.

קרא עוד...

לפני לא הרבה שנים המשקיעים אשר היו סוחרים בשוק ההון היו קהל יעד מאוד ספציפי-אנשים בעלי כיס עמוק וידע רב בעולם ההשקעות,  בשנים האחרונות אנחנו רואים כניסה של משקיעים חדשים, שונים לחלוטין מהמשקיע "הישן", אנשים ללא רקע בתחום ההשקעות, ללא שליטה מוחלטת במספרים מתמטיקה וכד' שלמרות זאת מבצעים מסחר בשוק ההון ומצליחים.

קרא עוד...

ניר נווה. צילום: יח"צ

נדרש שינוי: קיים עיוות הפוגע בקבלני הביצוע אשר נופלים בזה אחר זה. חוזים דרקוניים, מתן ערבויות, תשלום רק לאחר ביצוע ורווח שולי ונמוך במקביל לסיכונים לא פשוטים, בעיות מזג אויר, סגר על עובדי ענף הבנייה, עליות במחירי חומרי הגלם, חוסר בכוח אדם ועוד - הקבלנים המבצעים נאבקים בשוק מכשיל שמפאר ומעשיר את היזמים ולעיתים פשוט לא מאפשר לקבלנים להמשיך ולהתקיים

קרא עוד...

מענק הכנסה

אתם חושבים שיכול להיות ומגיע לכם החזר מס או שאולי אתם זכאים להקלות מס כלשהן? הגעתם למקום למאמר המתומצת שיעזור לכם בנושא! במאמר זה ניתן לכם את כל התנאים בנוגע לזכאות באשר לקבלת מס הכנסה ונאפשר לכם לבדוק האם אתם זכאים להחזרי מס.

קרא עוד...

חדשות כלכלה

חדשות כלכלה נחשבות לחדשות הדינאמיות והמשתנות ביותר בתחום החדשות. כל יום קורה משהו חדש בתחום הכלכלה, סטארטאפ חדש יוצא לאוויר העולם, מניה חדשה מונפקת בבורסה והתחזיות משתנות כל הזמן. למעשה, כמעט ולא ניתן להישאר מעודכן בתחום, היות והתחום נע קדימה במהירות גבוהה ובלתי פוסקת.

קרא עוד...