כלים

להקת המחול "פרסקו" תעלה במרכז סוזן דלל בתל-אביב ביצוע מיוחד של מופע המחול "מאיץ חלקיקים", בשיתוף מגמת המחול של תיכון שוהם. למופע קדמה עבודה של חודשיים וחצי, במסגרתה נפגשה רקדנית הלהקה, נופר לוינגר עם תלמידות י"א ו-י"ב במגמת המחול, ולימדה אותן קטע מתוך "מאיץ חלקיקים", יצירתו החדשה והמוערכת של יורם כרמי, המנהל האמנותי והכוריאוגרף של הלהקה

0545_DS1_6452

הילית נוף, מרכזת מגמת המחול בתיכון שוהם: "מגמת המחול פועלת במרץ ובהתמדה לקידומן ולהתפתחותן של הרוקדות במגמה, לשיפור, ליצירה ולחידוש.

מרכיב משמעותי בחזון המגמה הוא חשיפת התלמידות למגוון סגנונות מחול, לעבודתן של להקות ישראליות וליוצרים מוכרים ומוערכים בארץ ובעולם. בשנתיים האחרונות שיתפנו פעולה עם להקות שונות ובמסגרת זו עבדו עם התלמידות מנהלי חזרות ורקדנים שונים. שיא הפעילות הוא הופעה מתוך יצירת מחול ידועה במופע המגמה השנתי הגדול."

השנה, כאמור, מתקיים שיתוף הפעולה עם להקת "פרסקו", שהוקמה בשנת 2002 ומופיעה מאז ברחבי הארץ והעולם. במופע המיוחד של "מאיץ חלקיקים" באמצע ינואר, תצטרפנה תלמידות המגמה אל רקדני הלהקה בקטע מן המופע. המופע יהיה פתוח לקהל הרחב ובנוסף יוזמנו אליו אורחים ומכובדים.

המופע יתקיים ביום חמישי ה 13.1.2011 בשעה 20:30 בסוזן דלל בנווה צדק בת"א. לרכישת כרטיסים ניתן להתקשר למזכירות תיכון שוהם בטלפון: 03-9724719. מחיר כרטיס: 60 ש"ח.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS