לונדון

(רכילות עסקית)

עו"ד גיא אופיר, החליט לחגוג השנה ובגדול יומולדת עגול לרעייתו עו"ד דולי אופיר והיעד שנבחר לחגיגות ה-40, שנמשכו שבוע היה לונדון. עו"ד גיא אופיר, חגגתם בשופינג באוקספורד סטריט? "בילינו בכל האתרים הנחשבים בלונדון, בהייד פארק, בביג בן, באוקספורד סטריט, בקמדן מרקט ונהנו ממחזות הזמר מאמא מיה וקינקי בוץ'. היה מקסים"

(הדופק הפוליטי)
 ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ורעייתו

רה״מ נתניהו עם צאתו לבריטניה לפגישה עם ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי: "אנחנו בתקופה של הזדמנויות מדיניות וגם אתגרים. ההזדמנויות נובעות מזה שיש ממשל חדש בוושינגטון, וממשלה החדשה בבריטניה. אני מתכוון לדבר עם שניהם על הידוק היחסים, גם בין כל צד לישראל וגם במשולש. זה מה שאני אעשה בשבוע הבא בוושינגטון.

(הדופק הפוליטי)
הכרזות האנטי ישראליות בלונדון. צילום: שגרירות ישראל בלונדון

בעקבות הכרזות שפורסמו הבוקר ברכבות התחתיות בלונדון נגד ישראל פנה יו"ר מפלגת 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד בדחיפות לראש עיריית לונדון בוריס ג'ונסון בנושא וזה הבטיח לו כי הכרזות יוסרו. במקביל פירסם משרד החוץ הודעה לפיה "רוה״מ ושה'ח הנחה את מנכ״ל משרד החוץ, דר' דורי גולד, שנמצא כיום בשיחות בלונדון עם משרד החוץ הבריטי, לדרוש הסרה מיידית של מודעות השטנה שפורסמו ברכבת התחתית של לונדון בניגוד לחוק. המודעות מוסרות ברגעים אלה, לאחר שהטיפול בנושא החל אמש, עם היוודע הדבר לשגרירות ישראל בלונדון."

(התחממות עולמית)
קודחים בפרלמנט הבריטי: גרינפיס הציב אסדה במחאה על תכניות קידוח

גרינפיס הציב 'אסדת קידוח' בכיכר הפרלמנט הבריטי, זאת במחאה לכוונות הממשלה לאשר קידוחי פראקינג בניגוד להחלטת המחוז ולרצון התושבים. האסדה המתנשאת לעשרה מטרים פולטת להבת אש מדי שעה

(תכשיטים)

נלי בנימין, בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, הוזמנה להציג את עבודותיה המפתיעות, ביניהן תכשיטים לראש, בפסטיבל העיצוב של לונדון. בנימין נכנסת לדבריה לטראנס ויוצרת קולקציות תכשיטים היברידיות, מחציתן אדם ומחציתן חיה. התכשיטים מייצגים את האופן בו היא חיה ויוצרת. "ביום יום אני אדם מופנם וביישן אבל כשאני יוצרת, אני נהפכת למשהו אחר, לחיה, זה בא לידי ביטוי ביצירה שלי" אומרת נלי. התכשיטים יוצאי הדופן נענדים על אזורים שונים בגוף והופכים לפריט אופנתי בולט ויצירתי ששווה לענוד אותו.

(בעולם)

המדריך השלם לפעילויות ולאטרקציות הכי מלכותיות בלונדון

בשבת בצהריים התייצב הכרוז המלכותי של ארמון בקינגהאם מול הציבור הרחב והכריז באופן רשמי על לידתה של היורשת הטריה לבית וינדזור, בתם של הנסיכה קייט והנסיך וויליאם. הייתה זו יריית הפתיחה של החגיגות המסורתיות האהובות כל כך על נתיני הממלכה; ברגעים אלה ממש הממלכה כולה לובשת חג, ותיירים מכל העולם נוהרים לבירה לונדון כדי לקחת חלק בחגיגות של השריד המפורסם, האהוב והפוטוגני בעולם שנותר משושלת הממלכות ההיסטורית של אירופה. לרגל המאורע, פרסמה חברת התעופה המלכותית בריטיש איירווייס, המפעילה 20 טיסות שבועיות ללונדון, מדריך מיוחד המרכז את כל הפעילויות שיש ללונדון להציע לחובבי משפחת המלוכה שהגיעו לספוג קצת אווירה מלכותית:

(בעולם)

478784_86703900אנגליה ידועה כמדינה בה החתולים מקבלים מקום של כבוד והיא המקום המתאים ביותר לטיול אותו מארגנת חברת for cats2 בשיתוף דיזנהאוז: טיול המאפשר לאוהבי החתולים הזדמנות לחוות את לונדון, ליהנות מתרבות ומתקופת סיילים נפלאה לצד סיורים ומפגשים מרתקים בנושא החתולים