פעילי ימין קברו את ספרו של נתניהו מקום תחת השמש: הוא איבד את היכולת להנהיג את עם ישראל. שעות ספורות לפני נאומו של נתניהו בקונגרס, ערכו כמאה פעילי ימין טקס קבורה לספרו של נתניהו "מקום תחת השמש", לאחר שנתניהו קבר את האידיאולוגיה והמשנה בה הוא הפיץ בספרו נגד הקמת מדינה פלשתינית.

את טקס הקבורה שיצא מבית ההלוויות שמגר בירושלים הובילו ראשי תנועת ארץ ישראל שלנו, הרב שלום דב וולפא ברוך מרזל וח"כ ד"ר מיכאל בן ארי.

הרב שלום דב וולפא אמר כי נתניהו ישלם מחיר כבד על תמיכתו במדינה פלשתינית והוא ייענש משמיים כמו שרון אולמרט רבין וקצב.

"נתניהו אינו מנהיג. עם ישראל צריך לדעת שכדי לנצח את אויבי ישראל, יש לסבול כעת, כדי שהחיים שלנו ימשיכו להתקיים כאן נתניהו הפך את כל האידיאולוגיה שלו לריקה - הוא נטל את חייה", אמר ח"כ מיכאל  בן ארי.

"נתניהו הוא שאחראי לכך שאין הבחנה כיום בין הליכוד לבין קדימה, הספר שלו הוא הביטוי לאובדן הדרך, להיעדר חוט שגרה של מנהיג שאיבד את הצידוק לקיומו כמנהיג", אמר ח"כ בן ארי בהספד על ספרו של ביבי.

ברוך מרזל הוסיף "נתניהו לא שייך למחנה של תומכי ארץ ישראל. נתניהו הוא איש שמאל הספרים שלו לא ראויים להיות בבית יהודי ששומר על ארץ ישראל ועל שלמות הארץ".

פרופ' הלל וייס מבר אילן אמר כי הארץ היא שלנו מהקב"ה ואין רשות לוותר עליה הוא הביא את דברי הרש"י הראשון שארץ ישראל שלנו.

הרב יוסף דיין מפסגות ערך את טקס האשכבה בפרק תהילים ט"ז ולאחר מכן ארון הקבורה של הספר 'מקום תחת השמש' נגרס בפח אשפה והוכרז כי הספר של נתניהו הושלך לפח האשפה של ההיסטוריה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS