כמיפל

(אלטרנטיבי)
(צילום:יח"צ)

כמעט כל אחת העומדת בפתחו של גיל המעבר חשה את גלי החום הבאים והולכים שוב ושוב, רודפים אחריה לכל מקום ביום ובלילה, אפילו אחרי מקלחת צוננת או עם מזגן שפועל בעוצמה רבה.

נוצר ב-09.08.2018 12:08
(גוף - נפש)
סוריפקס - קרם לפצעי קור ,50 שח בסופר פארם

הם בד"כ בוחרים להופיע על השפתיים של רבים מאיתנו, שלפוחיות קטנות, מידבקות וכואבות ובעיקר לא אסתטיות. כמיפל משיקה את "סוריפקס" הקרם האפקטיבי לפצעי קור בשפתיים ללא מרשם רופא.

(טיפוח)
מיקוסן - קצף הגנה אנטי פטרייתי לכף הרגל -  50 שח בסניפי סופר פארם (צילום: אלון גנון)

קרוב לוודאי כי פטריית כף הרגל היא הבעיה השכיחה ביותר של עור כפות הרגליים וזאת לאור העובדה כי כל 1 מתוך 4 אנשים מאוכלוסיית העולם מתמודד עם מיגור תופעת פטריית כף הרגל. קושי הטיפול בנגע זה, היא העובדה כי הוא עיקש ואינו מוכן להיפרד בקלות. הוא נוכח באזור עור כף הרגל, על גב כף הרגל, על עור הרגליים ובין האצבעות ושואף להתרבות ולהתפשט כמה שיותר כולל אזורי הציפורניים.

(פרסום)
BBF - בי בי אף של כמיפל(צילום: אלון גנון)

סרטון הקמפיין שהופק ע"י משרד הפרסום "ליאו ברנט" כבר זכה לתהודה משמעותית כשפורסם ביום שישי כבחירת העורך הראשי של אתר הפרסום הנחשב והבינלאומי Adage

(מוצרים)
BBF - בי בי אף של כמיפל (צילום:אלון גנון)

כדאי שתכירו את החבר החדש שלכם לשירותים מבית "כמיפל" : BBF  Best Bathroom Friend- "בי בי אף" המציע את הפיתרון האולטימטיבי לנידוף ולחסימת ריחות רעים אל מחוץ לאסלה.

(טיפוח)
BIODERMA

המותג הצרפתי "ביודרמה", הנחשב בין מובילי קטגוריית הדרמו-קוסמטיקה באירופה,  עושה קאמבק לישראל בהשקעה של 1.2 מיליון ₪ על-ידי "כמיפל" ויימכר ברשת סופר-פארם.