חברת שרים קריוקי, המובילה בז'אנר השירה והקריוקי, מציעה את הלהיט הבא של החורף, שיר הנושא והקליפ של I פסטיגל 2011 – "ALEXANDRA" בגרסת קריוקי

כלים

שיר הנושא של i פסטיגל מבוצע על ידי כל כוכבי הפסטיגל: אלי יצפאן, מירי מסיקה, יהודה לוי, עוז זהבי, ליבי, מאיה בוסקילה, עמית פרקש, עודד פז, דנה פרידר, אנה ארונוב, חנן סביון, גיא עמיר, תובל שפיר ואליאנה תדהר.

מדובר בגרסה עברית ללהיט הקיץ "אלכסנדרה" של Mr. Saxobeara . אותה חיבר דורון מדלי. זהו הלהיט הגדול הבא של החורף אשר כבר מעכשיו הספיק לכבוש את כל ילדי ישראל וכעת ניתן להוריד את השיר בגרסת קריוקי ופלייבק בהורדה מיידית.

בימים אלה מציעה חברת שרים קריוקי את הפלייבק "ALEXANDRA" שעבר עריכה דיגיטלית מחודשת במטרה להתאימו לפורמט הקריוקי. פלייבקים ולהיטי קריוקי נוספים ניתן למצוא באתר www.karaoke.co.il.

אודות שרים קריוקי:

קריוקי הוא בילוי חברתי שמקורו ביפן, המאפשר לשיר את השיר האהוב, גם אם לא יודעים את המילים. מילות השיר מופיעות על המסך, ומתוזמנות בהתאם ללחן ע"י סימון ויזואלי.

באתר שרים קריוקי למעלה מ-1,500 להיטים וקלאסיקות של מיטב הזמר הישראלי מכל הזמנים, שירי פופ, רוק וים תיכוני ניתנים להורדה למחשב הפרטי.

כל התכנים באתר מאושרים להורדה על ידי כל הגופים הרלוונטיים בארץ ובעולם, תוך הקפדה על שמירת זכויותיהם של המבצעים, הכותבים והמלחינים, כפי שמוגדר בחוק זכויות היוצרים ובאקו"ם, פלייבקים אלו הינם לשימוש פרטי בלבד.

אם אתם מחפשים מפעיל קריוקי במרכז, מפעיל קריוקי בשרון, מפעיל קריוקי בדרום, מפעיל קריוקי בחיפה או מפעיל קריוקי בצפון הארץ, ניתן להיכנס לאתר שרים קריוקי ולהתאים את מפעיל הקריוקי הטוב ביותר לאירוע שלך.

לאתר שרים קריוקי: www.karaoke.co.il

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS