כלים

מנכ"ל מנהלת השירות האזרחי – לאומי, שר שלום ג'רבי פנה לראש עיריית ירושלים, ניר ברקת בבקשה להעניק כרטיס "ירושלמי" גם לבני ובנות שירות אזרחי – לאומי המתנדבים בירושלים ואינם תושבי קבע בעיר. הענקת הכרטיס, כך ציין ג'רבי: "יחזק את זיקת המתנדבים לעיר וישפיע על המתנדבים להישאר בעיר לאחר תקופת השירות"

בעיר ירושלים משרתים כיום כ – 2000 מתנדבים במסגרות השירות האזרחי – לאומי במגוון תחומים. רובם חיים בעיר במשך שנה או שנתיים וחלקם תושבי ירושלים.

בסוף השבוע האחרון, פנה מנכ"ל מנהלת השירות האזרחי – לאומי, שר שלום ג'רבי לראש עיריית ירושלים, ניר ברקת בבקשה להעניק למתנדבי השירות האזרחי – לאומי הפועלים בירושלים כרטיס "ירושלמי". מדובר בכרטיס אשר מקנה הנחות והטבות ייחודיות לתושבי העיר בתחומי תרבות, אומנות, בספורט, תיירות ועוד. הכרטיס מונפק בעלות סמלית חד – פעמית ותוקפו לשנתיים. הכרטיס מונפק גם לסטודנטים הלומדים בעיר ושוכרים בה דירה.

במכתבו כתב ג'רבי כי היוזמה להפקת הכרטיס תורמת רבות לחיי התרבות והפנאי של התושבים ועל כן הוא מבקש מראש העיר לבדוק את האפשרות להעניק גם לבני ובנות השירות האזרחי – לאומי המתנדבים בעיר ירושלים את כרטיס "ירושלמי". המהלך, כך כתב ג'רבי: "יחזק את זיקת המתנדבים לעיר וישפע על הצעירים המתנדבים בעיר, להישאר וללמוד, לגור בה ולחזקה בכל המובנים".

מנהלת השירות האזרחי – לאומי היא הגוף הממשלתי המרכז את כל הטיפול בנושא השירות האזרחי – לאומי. במסגרת השירות האזרחי – לאומי מתנדבים מעל כ – 14,000 צעירים וצעירות המשתייכים לכלל הקבוצות והמגזרים בחברה הישראלית: יהודים וערבים, דרוזים, צ'רקסים ובדואים, דתיים, חרדים וחילונים.

מנכ"ל מנהלת השירות האזרחי – לאומי, שר שלום ג'רבי: "מרכז חייהם של מתנדבי השירות האזרחי – לאומי המשרתים בירושלים נימצא בעיר ועל כן יש מקום להעניק להם את כרטיס ירושלמי כביטוי של הערכה והוקרה על תרומתם וכחיזוק הקשר של צעירים אלו לעיר".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS