אם יש לכם גג רעפים - המאמר הזה הוא עבורכם, וחשוב לקרוא אותו, דווקא בחודשי הקיץ. במהלך החורף, גג הרעפים שלנו נושא בתפקיד חשוב בבידוד, איטום, והרחקת פגעי מזג האוויר מתוך הבית. הגג מאפשר שליטה בטמפרטורה באמצעות מערכות קירור / חימום בחורף, מבודד ומאפשר חיסכון בחשמל, וכמובן - מונע מגשמי החורף הברוכים מלהרטיב את תוך הבית.

קרא עוד...

כל דבר שאנחנו משלבים בסלון או בכל חדר אחר, יכול להשפיע ברמה כזו או אחרת על העיצוב שלו. כל דבר שאנחנו משלבים בחדר, צריך להיות מותאם לפריטים אחרים בחדר, כך שיוכלו ליצור סינרגיה בין החפצים השונים, כך שתהיה התאמה.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בכל מה שקשור לאמצעי תאורה.

קרא עוד...

מכונת פוליש

האביב הגיע וזו שעה נהדרת לצאת למרפסת ולהנות מהשמש האביבית לפני שהחום של יולי אוגוסט מגיע ואז לא נרצה לעזוב את המזגן אלא רק למזגן שברכב. במרבית הבתים הפרטיים ודירות הגן פתרון ההצללה הוא של פרגולות עץ בעיקר מעץ אורן או עת גושני העמידים יותר במים ( מקווים שלא בחרתם בפתרון הזול יותר).

קרא עוד...

סדנאות בישול זוגיות

עבור אנשים רבים, בישול והכנת ארוחות זה בילוי של ממש ולא רק משימה יומיומית הכרחית. החשיבה על מתכונים חדשים, קניית המצרכים וחומרי הגלם, ההתרגשות לטעום משהו חדש... אוהבים לבשל יחד? סקרנים להרחיב את הידע הקולינרי שלכם? יש לנו הצעה בשבילכם: סדנאות בישול לזוגות. להכיר עולמות חדשים של טעם, בבילוי כיפי משותף

קרא עוד...

מאווררים

הקיץ הולך ומתקרב, כאשר כבר באביב אנו חווים מעת לעת ימים חמים במיוחד. מכיוון שקשה מאוד לעבור את מזג האוויר החם של הקיץ הישראלי בלי פתרונות קירור הולמים, חשוב להתחיל ולחפש אחר פתרונות אלו כבר עכשיו. השוק מציע לנו 2 פתרונות קירור עיקריים – מאווררים ומזגנים. כאשר לכל אחד מפתרונות אלו יש את היתרונות והחסרונות שלו וקיימת חשיבות גבוהה לבחור מתוכם את הפתרון אשר יענה על צרכנו ועל דרישותינו בצורה הטובה ביותר. אז אם אתם מתלבטים איזה פתרון קירור יספק מענה טוב יותר לצרכים שלכם, להלן סקירה של יתרונות וחסרונות של כל אחת מהאפשריות.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יונ 06, 2019

השכרת ריהוט לאירועים

מוצרים
יונ 06, 2019

טרנד הגרפיטי שהשתלט על המדינה

הורים וילדים
מאי 29, 2019

ביקורת מבנים

טיפים לבית