קמין גז דקורטיבי

 

אחת הדרכים האולטימטיביות לחמם את הבית בחודשי החורף הקרים היא על ידי קמין. אין כמו לשבת עטופים בשמיכה אל מול האש הרוקדת עם כוס שוקו חם לבילוי זמן איכות. אולם גם אם החלטתם שקמין זו הבחירה הטובה ביותר עבורכם ביחס לחלופות, עליכם עדיין לבחור בין קמין גז לבין קמין עצים. כדי להחליט מה עדיף, ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות של כל סוג.

קרא עוד...

כלי עבודה לשיפוץ בית מקיטה

ישנם בני אדם רבים שמתבוננים במרחבים השונים בדירה שבה הם גרים ולא רווים נחת. מה שבעבר נראה מרשים דהה עם השנים ובאופן כללי האסתטיקה כבר לא בשיאה ויש מקום לשיפורים גם מבחינה פרקטית.

קרא עוד...

לקראת הקיץ: אל תנקו את הקולטים של הדוד לבד

את חלקת האלוהים שלכם אתם מקפידים לנקות בתדירות גבוהה מאד, זאת על מנת להבטיח לעצמכם אזור מחייה ראוי. למרות טיפוח שגרת הניקיון והמודעות הרבה, לא תמיד אתם מנקים את כל הנדרש מכם. דוד השמש המשרת אתכם נאמנה ומעניק לכם את האפשרות ליהנות ממים חמים בזמינות גבוהה, מספק לכם את המים בין היתר הודות לקולטים הנמצאים על גג הבניין או הבית הפרטי שלכם. לקראת הקיץ? דאגו לנקות את הקולטים.

קרא עוד...

 4 סוגי ניקיונות שחובה לעשות במעברי דירה

לפני שאנחנו עוברים דירה, בין אם מדובר במעבר אל דירה חדשה, דירה משופצת או דירה ישנה, עלינו להזמין שירותי ניקיון על מנת שנוכל להיכנס אל דירה נקייה. רק לאחר מכן, כשהדירה נקייה לגמרי, אנחנו יכולים לבצע את המעבר באופן סדיר, להעביר את כל הציוד והחפצים שלנו ולסדר אותם בחדרים השונים.

קרא עוד...

כשאנחנו מסיימים לבנות מבנה חדש, ובפרט כשמדובר בבית מגורים או מסיימים שיפוץ גדול, אנחנו לא מיד נכנסים אל המבנה. לפני שאנחנו עושים זאת, אנו מזמינים חברה שמתמחה בניקיון מבנים לפני כניסה על מנת שתבריק את המקום, תסיר את כל הלכלוך ותנקה את כל האבק. כך נוכל להיכנס אל מבנה נקי ומצוחצח.

קרא עוד...