אירועים משמחים או חשובים של היקרים לכם, דורשים מכם להראות שאתם זוכרים. אם לא מסתייע בידכם ממש להגיע אל האירוע ולברך באופן אישי – מכל סיבה שהיא – אתם בוודאי מחפשים את הדבר הכי קרוב לברכה אישית, כזו שתפתיע, תרגש, תשמח, ותתאים בדיוק לחבר או חברה ביום חגם. אספנו ארבעה רעיונות מקוריים להפתעות – שאתם לא חייבים להיות שם באופן אישי, כדי למסור אותם.

קרא עוד...

משאבת חום

על פניו, מזג האוויר אשר שורר בישראל במרבית ימות השנה לא מחייב הכנה מיוחדת להתמודדות עם קור. ברוב ימות השנה חם, והתקופה הקרה נעה בין חודשיים לארבעה חודשים בלבד. זה כמובן תלוי באזור המגורים וכן בעונה.

קרא עוד...

יש לכם שטיח פרסי? אם התשובה היא כן, אתם כבר יכולים לטפוח על עצמכם על השכם, על כך שאתם עדיין יודעים להעריך איכות ומסורת, ושאתם מבינים ששטיח לבית זה לא רק גוון וסטייל. במידה והשטיח הזה נמצא אצלכם כבר שנים ארוכות, אתם גם יכולים להודות בכך שעל אף שהוא אינו נראה כאתמול שלשום, אתם לא באמת מעוניינים להחליף אותו בשום שטיח אחר, ואתם יודעים שאף שטיח זול בעיצוב מודרני, לא יוכל להחליף את האווירה שמייצר עבורכם השטיח הפרסי.

קרא עוד...

לא מעט מבנים, בין אם מדובר במבנים תעשייתיים, מסחריים ואפילו מבנים פרטיים, כוללים היום מסנני אוויר מסוגים ובגדלים שונים, אשר מותקנים בחדרים ובחללים מסוימים במבנה. ישנם כאלה שכוללים מסנני אוויר בכל חדר ובכל חלל בקומה, מסיבות שונות.

קרא עוד...

קמין גז דקורטיבי

 

אחת הדרכים האולטימטיביות לחמם את הבית בחודשי החורף הקרים היא על ידי קמין. אין כמו לשבת עטופים בשמיכה אל מול האש הרוקדת עם כוס שוקו חם לבילוי זמן איכות. אולם גם אם החלטתם שקמין זו הבחירה הטובה ביותר עבורכם ביחס לחלופות, עליכם עדיין לבחור בין קמין גז לבין קמין עצים. כדי להחליט מה עדיף, ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות של כל סוג.

קרא עוד...