ניקוי כתמים משטיחים ורהיטים - חומרי הניקוי של הטבע

רגע לפני הניקיונות שמבשרים את בוא האביב ואת חג הפסח שנמצא באופק, כדאי לדעת שאת רוב הכתמים על הספה, הווילונות והשטיח שלכם ניתן להסיר בקלות. הטיפים של רוני עיני מחברת "אחים עיני" - החברה המובילה בישראל בתחום ניקוי, תיקון ושחזור שטיחים - יעשו לכם סדר בבלאגן ואור בעיניים וגם בבית. הידעתם? קמח תירס, שיבולת שועל חומץ לבן וחלב הם רק חלק מהחומרים הטבעיים שניתן להשתמש בהם בכדי להסיר כתמים מריפוד, אם רק תדעו להשתמש בהם נכון. למקומות, היכון, שפשוף נעים!

קרא עוד...

שחר חן, זמר חופות

אתם יכולים לחשוב על משהו מרגש יותר מאשר ההחלטה להתחתן? חתונה תמיד מביאה איתה התרגשות גדולה ואת הרצון לשתף את כל החברים ובני המשפחה בעובדה שמצאנו אהבה. נשמע לכם מוכר וגם אתם עמלים היום על הפקת האירוע הכי חשוב בחיים שלכם? אם כך, יש רגע אחד מיוחד שאתם צריכים להקדיש לו יותר תשומת לב, וזה כמובן רגע החופה

קרא עוד...

המרכז הישראלי לריהוט. יש פה הכל!

רגע לפני שאתם מחליטים לחדש את מערכת הישיבה לכבוד חג הפסח, כדאי תדעו כי ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כשמתאימים את הספה המושלמת עבור החלל הייחודי שלכם. אדריכלית הפנים, רחלי טרוינה, סיירה במרכז הישראלי לריהוט באשדוד (רחוב הבושם 7) והיא מעניקה לכם חמישה טיפים לחיפוש אחר הספה המושלמת.

קרא עוד...

צילום: רשת ארונות Kloss

בקרוב נעלה למדפים הגבוהים את כל הסוודרים והמעילים ונחזור שוב למלתחה הקיצית. כיצד נוכל לשלוט בארון באופן אבסולוטי, למצוא כל פריט במהירות ולהתאים אותו במדויק, בדיוק כפי שסטייליסט מקצועי מרכיב אאוטפיט מושלם? הדרכים להפיכת המלתחה לאטרקטיבית יותר והלוק לאופנתי ומדויק גם מבלי לצאת למסע שופינג.

קרא עוד...

אתם עומדים לבנות בית חדש או לשפץ בית ישן? אנחנו רוצים לתת לכם רעיון למוטיב שיכול לשפר בצורה ניכרת את העיצוב של הבית, בריקים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים במוטיב זה, והופכים את השימוש בו לפופולארי מאוד. בריקים מחליפים חיפויי קיר שונים ומגוונים אשר הכרנו במהלך השנים, וכפי שנוכל לראות ניתן לעשות בהם שימושים נרחבים ועל כן הם מאוד פופולאריים היום.

קרא עוד...

השיש הינו חומר המצוי בשימוש רב באנושות. כולנו רגילים לשיש ולנוכחותו במטבחים. אנחנו משתמשים בשיש כמשטח לבישול, משתמשים בשיש כחיפוי לרצפה, ובסוגי שיש מסוימים ליצירת מוצרי נוי קרמיקה ופסלי שיש. אולם האם אנחנו בכלל יודעים מהו השיש? עד כמה השיש הינו חומר אציל מיוחד ויוצא דופן שניתן לנו על ידי הטבע?

קרא עוד...

עדכונים אחרונים