כאשר מתרחשת תקלה בצנרת או סתימה, ללא ספק מדובר במצב לא נעים שלרוב מלווה בריחות לא נעימים ונזק לקירות ומרצפות. על מנת לצלוח את המצב הלא נעים, יש צורך להיעזר בחברות המציעות שירותי אינסטלציה מתקדמים הכוללים מכשור חדשני, מהיר ויעיל לצורך פתיחת הסתימה. סתימות יכולות להיות בכל חלק בצנרת, אם זה בצנרת הראשית של הבניין או לרוע המזל אצל דייר בביתו הפרטי.

קרא עוד...

הברקה קריסטלית היא תהליך של ביצוע פוליש קריסטלי לרצפות, בסופו הרצפות נראות שלמות, חדשות ונוצצות. הברקה מסוג זה שומרת על הרצפות לאורך שנים, ומאפשרת חיסכון אל מול כל שיטת פוליש חלופית. קיימות 3 שיטות לביצוע פוליש, כאשר הפוליש הקריסטלי הוא המומלץ ביותר. שיטות אחרות הן פוליש ווקס ופוליש אקרילי.

קרא עוד...

שולחן חג יפה ומעוצב לא חייב להיות הומוגני, קלאסי וסולידי בגווניו. הסוד לשולחן יפה ומהודר טמון ביצירתיות ובתעוזה. אז אם סרוויס הפורלצן האלגנטי שקיבלתם בירושה מהסבתא והמפה העשויה מסאטן בוהק עם העיטורים והרקמה בחוטי זהב הם קצת פחות הסגנון שלכם, הצעת ההגשה לשלוחן החג של המותג ההולנדי המוערך פיפ סטודיו - היא בדיוק בשבילכם.

קרא עוד...

ארונות הזזה הם סוג מסוים של ארונות, המסייעים בחיסכון שטח במרחב הבית ובשטחי אחסון בו. יתרונות נוספים של ארונות אלו: ארונות הזזה מהווים פריט ריהוט מודרני יחסית, כזה מאפשר פתיחות בעיצוב, הווה אומר – ניתן למצוא עיצובים רבים ומגוונים של ארונות הזזה, אולי אפילו יותר ממה שניתן למצוא בקרב ארונות "רגילים". אכן, עיצוב ארונות מסוג זה שייך לעולם העיצוב המודרני, הכולל בתוכו תת-תחומים של עיצוב, וביניהם – העיצוב המינימליסטי – סגנון שלעצמו מסייע ביצירת תחושה של מרחב בבית.

עוד אודות עיצוב אלגנטי של ארונות

ארונות הזזה הם אלגנטיים ומאפשרים משחק רב בעיצוב שלהם. אכן, מדובר באפשרות לדמיון חוצה גבולות. זה נכון שבימים עברו העיצוב לא היה בראש מעייניהם של בעלי הבתים ומדוע? הסיבה פשוטה: בימים עברו הארונות היו אלמנט פרקטי בלבד – הם יועדו לאחסון חפצים; מי חשב בכלל על ארונות מעוצבים, מלבד משפחות המלוכה ובני האצולה שרצו תמיד שכל אלמנט בביתם יהיה מעוצב ברמה גבוהה?

אולם הגענו לימים בהם כמעט כל אחד שיכול להרשות לעצמו לתחזק בית, יכול גם לממן מכיסו שלו (או של הוריו) עיצוב ארונות מסוגים שונים.

אכן, ארון הבגדים הסטנדרטי עבר מעין מהפכה, או כפי שאומרים באנגלית, "מייק-אפ" רציני ביותר. דלתות חזיתיות משחקות תפקיד הולך וקטן בעוד דלתות ההזזה מקבלות מקום גדול יותר של כבוד בקרב מעצבי הפנים והלקוחות בכלל. מדובר על דלתות הנעות על מעין מסילה באופן חלק למדי. יתרון טכני בדלתות מסוג זה, הוא שכבר אין צורך להתעסק בצירי דלתות שבורים ומחליקים. הם מעולים עבור חדרים קטנים, כיוון שאז אין צורך לקחת בחשבון דלתות ארון הנפתחת וחוסמת את הדרך החוצה או את הדרך למיטה או לשולחן הכתיבה.

עיצוב עד בלי די

ישנם מעצבי פנים המתמחים בעיצוב ארונות, שלא לדבר על התמחות בעיצוב ארונות הזזה – ממש תת- של תת-תחום – אכן ישנם כאלה בימינו. מדי שנה, אנו נחשפים למגמות חדשות ומעניינות של חידושים בתחום עיצוב הארונות. אכן – אלו הופכים לגדולים ורחבים יותר, כמו גם מספר הדלתות על המסילה, שהולך ופוחת (בניגוד לימים עברו, בהם היה מקובל להתקין לא פחות מארבע דלתות בארון טיפוסי). בימינו, המעצבים (וכן הלקוחות) מסתפקים בשתי דלתות לכל היותר. חידושים נוספים בעיצוב, כוללים את היכולת להוסיף תמונות ותדפיסים וגם להמיר את הארון למעין מסך טלוויזיה גדול – ראו עד לאן הגיעו פלאי הטכנולוגיה של עשרות השנים האחרונות.

הליך ייצור

מסתבר שהליך יצור של ארונות מסוג זה הוא פשוט וקל יותר מבעבר – ימים בהם עמלו רבות בעיצוב של כל דלת בנפרד, תוך התאמתה לדלתות אחרות ולארון עצמו. בימינו, אין יותר צורך בעיסוק קדחתני סביב הצירים, מנעולים, קדיחת חורים וכו', שהרי אלו כבר אינם נחוצים: הדלתות מיוצרות באופן המוני ומגיעות בחתיכה אחת המונחת ישירות על המסילה.

אתם יושבים בחצר. כוס מיץ בידכם, גבכם נשען על כיסא הנדנדה הנוח ובריזה נעימה נושפת בעורפכם. נחמד לכם, סבבה, אך משהו מפריע. משהו צהוב, חם ושורף. השמש, טובה וחמימה כשתהיה, לפעמים היא צרה צרורה. נכון, היא נחוצה לנו לחיים כאן, ואי אפשר בלעדיה, אבל לפעמים היא פשוט יותר מידי, ואי אפשר איתה. עברה חצי שנה. החורף הגיע. אתם שוב יושבים בחצרכם , כוס תה חם בידכם, ספר על ברככם , סבבה וכיף, אך אבוי, מה זה? גשם זלעפות הפציע והרס את כל המסיבה. ובכן, משהו חסר. משהו חסר בפינת ההירגעות הנחמדת שאירגנתם לעצמכם בחצר ביתכם, משהו שיגן עליכם, ובנוסף יוסיף אופי וטאץ' איכותי לחצרכם. ובכן, הפסיקו לחפש. מבוקשכם נענה. הכירו- פרגולות- פריט חובה בכל חצר ישראלית.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

פבר 19, 2020

איפה קונים סנטף

טיפים לבית
פבר 11, 2020

סוכת אבלים לתקופה מורכבת

קונים חכם
פבר 11, 2020

מחליפים מצבר למאזדה 3

קונים חכם