האדריכל ד"ר אלי מזרחי מבעלי arcdb. צילום: עודד סמדר

חג הפסח הוא הזדמנות נהדרת לערוך שיפוצים בבית החל מתיקוני צבע ועד עיצוב הבית מחדש. האדריכל ד"ר אלי מזרחי מבעלי arcdb מסביר כיצד לבחור את מעצב הפנים האולטימטיבי. על פי נתוני arcdb - פלטפורמה טכנולוגית עסקית ומקצועית המיועדת לאדריכלים ומעצבים, אלפי משקי בית בישראל יערכו לקראת חג הפסח שיפוץ כזה או אחר, חג הפסח הוא אכן ללא ספק "חג השיפוצים" חלק יבצעו עבודות צבע ודקורציה, שיפוצים קוסמטיים, הקמת קיר גבס, שפכטל ותיקוני סדקים וחלק יבצעו בביתם תיקוני צבע ועד שיפוץ כללי בכל הבית.

קרא עוד...

על מנת לארגן אירוע או מסיבה כמו שצריך חשוב לשים דגש על החלק של ה DJ וכמובן של התאורן. כיום, הציוד האיכותי באירוע הוא שנותן את הטון, ולכן חשוב לדעת מהו הציוד הבסיסי ההכרחי שחייב להיות לתאורן ולתקליטן על מנת שהמסיבה תהיה אגדית. אז איזה ציוד כדאי שיהיה לתקליטן ולתאורן?

קרא עוד...

תיקון מכונות קפה פרש קפה

מכונת הקפה הופכת בהדרגה להיות נוכחת יותר ויותר במטבח הישראלי, היא קומפקטית ומעוצבת, היא מפנקת ומפיקה משקה חם ומרענן, אבל גם היא בעצמה זקוקה לתחזוקה שוטפת ונכונה, בשביל שהיא תוכל להמשיך לשרת אתכם כראוי הלאה. מכונת קפה ביתית היא מכשיר חשמלי לכל דבר, ומשכך עלולות לצוץ מעת לעת תקלות שונות. כאלו הפוגמות בתפקוד של המכונה או משביתות אותה לחלוטין. ועבור מי שהתרגל להכין את כוס הקפה באמצעות מכונת קפה ביתית, זו עשויה להיות תקלה מציקה בהחלט. האם למסור את המכונה למעבדת תיקון מכונות קפה?

קרא עוד...

5 מכונות שחייבים במטבח

אף מטבח לא יכול להיות שלם בלי מכשירי חשמל מסוימים שישדרגו את איכות החיים שלכם. רוצים להרגיש כמו מאסטר שף בלי להתאמץ? הנה כל המכונות שכדאי להכיר:

קרא עוד...

כשאנחנו בונים בית חדש או משפצים בית קיים, ישנם אלמנטים מסוימים שעלינו לבחור לצורך עיצוב וכן לצורך שימוש. מבלי אלמנטים אלו חלקים מסוימים בבית יהיו ריקים, ולא נוכל להשתמש בהם.

קרא עוד...

מרזבים מאלומיניום להגנה על גג הרעפים

מה הוא שימושם של מרזבים לגגות

מרזבים לגגות מאפשרים שמירה על גגות רעפים מפני חלחול של מים אל בין הרעפים ולתוך מבנה המגורים. המזרבים הינם תעלות הניקוז אשר מנתבות את מי הגשמים והמשקעים השונים מגג הרעפים אל הקרקע. המזרבים מאפשרים התמודדות עם כמות מים גדולה המצטברת על גג המבנה, ולמנוע היווצרות שלוליות על הגג, נזילות סמויות ונזילות בתוך קירות הבניין. בשימוש מתוחכם, ניתן להשתמש במרזבים גם ככלי השקייה לגינה הביתית, ולחסוך בצריכת המים החודשית לצורך זה. מרזבים מיוצרים משלל חומרים, ומותקנים בידי חברות שונות ומגוונות. הבא נפרט כל מה שרציתם לדעת אודות מרזבים מאלומיניום להגנה על גג הרעפים.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

פוליש לרצפה

טיפים לבית