טיפים

(טיולים למשפחה)
צילום: ערן ודוד גל אור

פסח קרב ובא: במיוחד לעונת הטיולים הקרבה, טיפים לתכנון טיול משפחתי מוצלח בחיק הטבע, באדיבות מסלולים - להתאהב בארץ מחדש. חג הפסח, הידוע גם כחג משפחתי, הוא הזדמנות לצאת עם כל המשפחה לטיול בחיק הטבע. על מנת לצאת לטיול עלינו לארוז ציוד מתאים, לבחור מסלול המתחשב בכל המשפחה וכן להתארגן בכלי רכב מתאימים. התארגנות נכונה לפני הטיול, תמנע תקלות בלתי צפויות ותוכל להפוך את הטיול שלכם לחוויה משפחתית שתזכרו לעד.

(מאמרים - משפט)

רכישת דירה הינה צעד משמעותי של הנכס היקר והחשוב ביותר בחיינו. תהליך הרכישה מורכב, וכרוך בבדיקות ובהתלבטויות רבות. עו"ד מירי כהן, מומחית למקרקעין ונדל"ן מציעה מספר כללי אצבע, שיאפשרו לכם לעבור את התהליך בשלום, ובכך להימנע ככל הניתן ממוקשים.

(נדל"ן)

Eli-pic

הצדדים המנהלים משא ומתן לרוב לא אומרים את מה שהם באמת חושבים. לפעמים הם מסתירים מידע מסוים או מעוותים אותו, על מנת שהצד השני לא ינצל אותו לטובתו. חשיפת התנאים שלכם עבור סגירת עסקה, או מה יגרום לכם לוותר עליה, זוהי אסטרטגיה מסוכנת מאוד – בעיקר כאשר הצד השני אגרסיבי מאוד.

(נדל"ן)

השקעה מוצלחת בנדל"ן דומה להצלחה בכל השקעה שהיא: בכדי שתצליח דרוש תכנון קפדני מראש והבנה של הסביבה העסקית. למשקיע החובבן הפועל על-פי טעם אישי, מתוך "הידלקות" על הרעיון, האזור או הנכס, מתוך קניה אימפולסיבית או קניה שנדחקו אליה, המתכון לכישלון הוא כמעט בטוח.

(טיפים לבית)

לרהט חלל קטן זה אתגר גדול. יש לחשוב ולתכנן כיצד ניתן להפיק מהחלל הקטן את המרב, להשתמש בו באופן יעיל יותר, ולהפוך את החלל למעוצב יותר ומתאים לצרכינו האישיים. קטלוג 2012 של איקאה נושא את המסר המרכזי – פתרונות עיצוב לחללים קטנים. ליקטנו עבורכם טיפים שימושיים

(טיפים לבית)

השימוש במדיח כלים מונע מריבות לא מעטות וחוסך עבור המשתמש מאמצים, זמן, ואפילו מים. תדירות השימוש במדיחי כלים גוברת משנה לשנה וברוב הבתים ניתן למצוא כיום מדיחי כלים. כאשר בוחרים מדיח כלים חשוב להקפיד על מספר דגשים שיסייעו לבחור ולהתאים מדיח כלים איכותי שינקה בצורה הטובה ביותר את הכלים, ישפר במידה ניכרת את איכות החיים של בני הבית או המשרד, יחסוך במים ויעניק פתרון מועיל ואיכותי