חלאבין-דיאודורנט קרם לנשים יעיל עד 7 ימים -  50 ש"ח בפארמים (צילום: אלון גנון)

את יריית הפתיחה בדאודורנטים עמידים עד 7 ימים, השיקה חלאבין כבר ב– 1973 כאשר הפציעה עם פטנט רשום בתמרוק הפופלארי "חלאבליין" דאודורנט משחתי שבשימוש אחד מצליח לעמוד איתן מול ימי הקיץ המהבילים והחמים בארצנו ולמנוע ריח זיעה רע, וזאת מבלי להפריע לתהליך הזיעה הטבעי של הגוף ובוודאי לא לסתום את הנקבוביות ולמנוע סילוק פסולת מטבולית תוך שמירה על טמפרטורת גוף קבועה.

'סביום ג'ל מוס' לניקוי וטיהור עו הפנים של ביודרמה -  85 שח בסופארם (צילום: אלון גנון)

סביום ג'ל מוסנט Gel moussant – Sebium מצטרף לסדרת הניקוי לעור מעורב עד שמן של המותג הצרפתי הדרמוקוסמטי " ביודרמה". התכשיר מיועד לסוג עור מעורב ושומני ומיועד למבוגרים ומתבגרים כאחד.

מסכת בד דטוקס של מאג'יריי - 30 שקל במכונים(צילום: אלון גנון)

על המונח "דיטוקס" – ניקוי רעלים כבר שמענו רבות בעולם הקוסמטיקה. מדובר בתהליך המבצע ניקוי ייסודי של תאי העור באמצעות רכיבים טבעיים עוצמתיים. בחברת הקוסמטיקה מאג'יריי בחרו בשני רכיבים עוצמתיים ופעילים הידועים ביכולתם לבצע תהליך ספיחה וניקוז כחומרים אנטי זיהומיים: במבוק ופחם ושילבו אותם במסכת פנים.

חיטוב הגוף לנשים

הגוף שלנו הוא חלק מהותי מאוד מהחיים שלנו. כאשר אנחנו לא אוהבים את מראה הגוף שלנו אנחנו יכולים לסבול מאיכות חיים פחותה. אחת הדרכים לשפר את המראה האישי שלנו ואת מראה הגוף שלנו היא לפעול לחיטוב ולעיצוב שלו.

אסתטיקה דנטאלית למראה מטופח ומרשים

כשאתם נחשפים לידוען שמחייך מבעד למסך הטלוויזיה או באחד מאתרי הבידור, אתם מבחינים עד כמה הוא מטופח ואסתטי, לא תמיד אתם יודעים לשים את האצבע - מדוע, אבל אם תביטו שוב, תראו שהשיניים שלו לבנות וצחורות ולכן הוא מרשה לעצמו לחייך חיוך חושף שיניים שמקרין טיפוח, סטייל ואיכות חיים.