טיפוח השיער

(טיפוח)
שמפו פיטוסדראט (צילום: פראנסווה לול)

שיער שמנוני, הוא אחד הדברים הפחות אסתטיים והפחות בריאים. הקרקפת והשיער עצמו מכילים הרבה שמנים טבעיים. הקרקפת מייצרת 2-4 גרם של שמן (או חֶלֶב) – כמות המקבילה לכף של שמן בישול – מדי יום. ולמרות שאיננו יכולים לשנות את כמות השמן שמייצרת הקרקפת, אנו בהחלט יכולים למתן את התופעה.

(טיפוח)
צילום: פיטו פריז

הסובלות משיער יבש, פגום וחסר חיים יודעות היטב ששמפו ייעודי ומרכך לרוב אינם מספיקים לטיפול בתופעה. קיים הצורך בתגבור נוסף של לחות לשיער על מנת למנוע את היובש, הקצוות המפוצלים ובעיקר את חוסר התנועה הטבעית של השיער והעדר גמישותו.

(השקעות ויזמות)
מוצרי SAPHIRA נמכרים ברובם לשוק המקצועי ברחבי העולם

חברת מוצרי טיפוח השיער הבינלאומית SAPHIRA מתרחבת. בעלי החברה הישראלים ספירה ואביעד גרינברג, חתמו על חוזה הפצה בלעדי בתשע מדינות נוספות: גרמניה, שוויץ, דנמרק, שוודיה, נורבגיה, פולין, פינלנד, ליכטנשטיין ובוליביה. כיום משווקים מוצרי החברה בכ18 מדינות ברחבי העולם.

(טיפוח)

הקרטין הוא קבוצה של חלבונים היוצרים את הרקמות הקרניות של הגוף כגון, ציפורנים ושיער. "פיטו פריז" מותג הפרמיום למוצרי שיער, המוביל העולמי בשימוש בצמחים כרכיבים דומיננטיים במוצריו, מציע מסכה טיפולית לריכוך עמוק, לשיקום ולתיקון שיער חלש, פגום ושבור. היתרון הגדול בשימוש ברכיבים פעילים ממקורות צמחיים היא הדמיון למולקולות הטבעיות שיש בגוף האדם ובעקבות כך ספיגתם טובה.

(טיפוח)

האנג'ליקה הסינית היא שיח רב שנתי הגדל בצפון אסיה. האנג'ליקה נודעת בעיקר ברפואה הסינית כמי שמשפרת זרימת דם היקפית, ממריצה ומחזקת. הרכיבים העיקריים במסכת הפיטוג'ובה הם 78% תמציות צמחים פעילות, הכוללות שמנים מדרום אפריקה המופקים מזרעי שיח האנג'ליקה, תפוז מתוק ושמן חוחובה.

(מאמרים - חברתי)

האם משפחות שנקלעו לקשיים כלכליים, חייבות להתלבש בבלויי סחבות? האם נשים קשות יום אמורות לוותר על שאיפתן הטיבעית להיראות מטופחות? אני יוצא נגד הדימוי שדבק במיעוטי היכולת כאילו חלוקת המשאבים הכלכלית שלהם אינה נכונה . העובדה שהם נאלצים להסתמך בימים קשים על טוב ליבם של אחרים מגבירה את נימת הביקורת כלפיהם .