הרובע היהודי בחוהמ סוכות 2016 , צילום: יעל הרמן

החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים מזמינה את הקהל הרחב, משפחות, מבוגרים וילדים, לעלות לרגל בחול המועד סוכות, לבקר באתרי הרובע היהודי וליהנות מחוויה משפחתית בין סמטאות העיר העתיקה ובין אבני הדרך מלאות הרגש וההיסטוריה, עליהן פסעו מלכי ונכבדי העיר.

קרא עוד...

טיולי גמלים עם בן המדבר - צילום נורית עגור

בדיוק עכשיו, בסוף העונה החמה, אזור הר הנגב הופך להיות נעים במיוחד - האקלים היבש וגובהו של האזור הופכים אותו לקייצי אך לא לוהט בשעות היום, וקריר בלילה. תיירות הר הנגב מזמינה להצטרף לנופש אתגרי, לטיול אופניים או סגווי על שפת מכתש רמון עם גיאופן, לגלישת חולות על דיונות ענק עם דרור במדבר, להשתלשל מטה עם סנפלינג במכתש רמון או לטוס מעל כל היופי הזה בכדור פורח, להכין נייר מצמחים ותבלינים או לתפוס רגע ריחני ונעים במפעל פארן שבו אוספים את כל הטוב שבטבע לקרמים וסבונים אורגניים.

קרא עוד...

סוכות 2016 בגן החיות התנ"כי בירושלים ,סיפור בלשי מרתק נחשף בסוכות בגן החיות התנ"כי ,המבקרים יעקבו אחר כתב חידה מסתורי יצאו למסע מותח ודרמטי בעקבות הביצים האחרונות של העזנייה הארצישראלית. בסיום ההרפתקה המבקרים יצאו גם עם חוויה בלתי נשכחת וגם עם ידע חשוב על שימור הדורסים בארץ והשבתם חיים אל הטבע בנוסף, האכלות מודרכות, סדנאות מיוחדות ועוד

קרא עוד...

אנדרלמוסיא בסוסיא. צילום: יוחאי הלל

סוכות 2016 בחבל יתיר - להפוך לבלשים ליום אחד ולסייע לאתר את ראש העיר של סוסיא הקדומה. וגם: טיולי עששיות, מסעות ג'יפים מסעירים, מעיינות צוננים פתוחים לקהל, סדנאות תיאטרון בובות, קרמיקה ובשמים ועוד מגוון פעילויות וטיולים לימי חול המועד סוכות

קרא עוד...

"סקולינרי": עולם חדש של סדנאות בישול ואפייה בניצוחם של השף קונדיטור ושוקולטייר, ערן דה-בר והשף שגיא שטיינפלד יפתח בחוה"מ סוכות בחוצות יגור.

מתחם הבילוי הקולינרי – "סקולינרי " מתפרס על-פני 250 מ"ר מעוצבים, ובו שני אזורי לימוד לסדנאות מקצועיות: האזור המתוק, שבו יתקיימו סדנאות האפייה והשוקולד, ואזור סדנאות הבישול.

קרא עוד...

להיפגש עם שלגיה, היפיפיה הנרדמת, כיפה אדומה ופינוקיו, לטייל בשביל התגליות ולפתור חידות וכתב סתרים ,שני מסלולים שונים לילדים קטנים וגדולים יהפכו את חוה"מ סוכות בגן הבוטני לחוויה ייחודית וקסומה. במהלך חוה"מ סוכות מזמין אתכם הגן הבוטני בירושלים לחוויה מרתקת בשביל התגליות הקסום. בחוה"מ סוכות הגן יתמלא בסיפורים, משחקים והפעלות למבקרים.

קרא עוד...