חהכ חיים ילין

(הדופק הבטחוני)
צילום: דוברות הכנסת

דיון ראשון בוועדה לביקורת המדינה על דו"ח מבקר המדינה בעניין "צוק איתן" - ראש המל"ל בעת המבצע, ראש המוסד יוסי כהן: "קשה לי לקבל את הקביעה שחברי הקבינט לא ידעו, לא הבינו או שלא היה בפניהם כל המידע. יש אובססיה בנושא הדיון בחלופות" - חה"כ חיים ילין: "כל ילד בעוטף עזה היה מודע לאיום המנהרות ותירגל כניסה למרחבים מוגנים מאז 2012, ורק הקבינט והמל"ל לא ידעו את חומרת האיום".

(הדופק הבטחוני)
חה"כ ילין יוזם החוק: "מקווה שלעולם לא נצטרך להשתמש בחוק הזה"

הצעת חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה (תיקון - הקמת ועדת חריגים לנפגעי פעולות איבה שהתרחשו בחו"ל), תשע"ז-2017. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה דרמטית במספר אירועי הטרור ברחבי העולם, אשר מבוצעים על ידי ארגוני טרור בינלאומיים שאינם בוחלים באמצעים ואשר מטרתם היא פגיעה בכל, לרבות כלפי יהודים בכלל ואזרחי ישראל בפרט.

(הדופק הבטחוני)
חה"כ חיים ילין

ח"כ חיים ילין (יש עתיד), ראש מועצת אשכול בזמן צוק איתן: "למרות שהתרעתי זמן רב לפני המבצע, בחר נתניהו להתעלם מאיום המנהרות, לא הביא לידיעת הקבינט את הנושא ובחר לשמור על הכיסא שלו במקום על תושבי הדרום.

(הדופק הבטחוני)
יוזם הצעת החוק: חבר הכנסת חיים ילין

וועדת השרים החליטה לתמוך בהצעת החוק של חה"כ ילין: ישראלים שנפגעו בפיגועי טרור בחו"ל יוכרו כנפגעי פעולות איבה - הצעת חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה (תיקון - הקמת ועדת חריגים לנפגעי פעולות איבה שהתרחשו בחו"ל), תשע"ז-2017

(הדופק הפלילי)
את נתניהו אנחנו מעדיפים להחליף בקלפי ולא בשל סיגרים ושמפניה ורודה

ח"כ חיים ילין באירוע שבתרבות: "ערכי צה"ל צריכים להישאר מוגנים ומחוץ למערכת הפוליטית שניסתה להשחית אותם במשפט אזריה" "את נתניהו נעדיף להחליף בקלפי ולא בשל סיגרים ושמפניה ורודה" "ההליך המשפטי עוד לא נגמר וכבר פוליטיקאים חסרי אחריות ותאבי כותרות רצים לבקש חנינה" ח"כ חיים ילין (יש עתיד), השתתף היום (7.1), באירוע שבתרבות בנס ציונה בהנחייתו של העיתונאי יובל קרני.