מכבי שירותי בריאות משיקה אפליקציה סלולארית חדשה וייחודית: המידע הרפואי האישי עכשיו נגיש בסלולר. אפליקציה זו מאפשרת התאמה של אתר מכבי אונליין ובו כל המידע הרפואי האישי, לתצוגת מסכי רוב הטלפונים הניידים וכמובן גם ל- iphone

כלים

האפליקציה החדשה מאפשרת מענה מיטבי למצבי חירום רפואיים – לדוגמא, רשימות התרופות שאנו צורכים, בדיקות הדם שנערכו ועוד. כך למשל במקרה של פינוי לחדר מיון, יוכל המטופל להראות לגורם המטפל בחדר המיון את רשימת התרופות ותוצאות בדיקות הדם שלו. כך ניתן יהיה להגיע לאבחנה מהירה ומדויקת יותר, להימנע ממתן טיפול העלול להתנגש בתרופות שכבר נלקחו על ידי המטופל באופן שוטף ולבחון תוצאות בדיקות לעומת בדיקות קודמות שעשה המטופל בעבר.

האפליקציה הסלולארית החדשה תאפשר לקבל תוצאות בדיקות באופן מיידי ובממשק נוח בכל מקום בו אנחנו נמצאים. לעתים יש לכך חשיבות רפואית קריטית, כך למשל מטופלות פריון הנדרשות לבדיקות רבות כדי לקבוע את היום המתאים לבצוע ההפריה. מטופלות אלו יוכלו לגלוש בכל רגע נתון לאפליקציה הסלולארית החדשה ולצפות בצורה נוחה ומותאמת בתוצאות הבדיקות וכך גם לעמוד בקשר עם הגורמים המטפלים ולקבל החלטות באשר להמשך הטיפול.

זימון תורים, איתור רופא וחיוג מיידי בלחיצת כפתור: חברי מכבי יוכלו לזמן תור מהטלפון הנייד, לאתר רופא או מכון ולחייג אליהם בקישור ישיר מהטלפון הנייד. החברים יוכלו גם לצפות ברשימת התרופות, תוצאות בדיקות הדם ובגרפים המציגים השוואה לתוצאות הבדיקות הקודמות.

מכבי היא ארגון הבריאות הראשון והיחיד בישראל שפיתח גלישה נוחה ומאובטחת מהנייד אל תוך מכבי אונליין – התיק הרפואי האישי של המבוטח. ניתן להוריד את האפליקציה החדשה באמצעות מסרון שיישלח למבוטחים המעוניינים בכך (ללא עלות), בעליiPhone יוכלו להוריד את האפליקציה מאפל סטור.

בקרוב יורחבו אף יותר שירותי מכבי בסלולר ויכללו - צפייה בבדיקות דימות, אייקונים ייחודיים לפי מצב בריאותו של המבוטח, שירותים באמצעותGPS כמו מידע על רופא פעיל באזור בו נמצא המבוטח, צפייה בבקשות לאישורי תרופות, סנכרון בין תורים שנקבעו לבין היומן במכשיר הנייד כולל שרות ה-GPS ועוד.

מכבי גם מפעילה לטובת חבריה גם שירות מסרונים ללא עלות המזכיר על תורים קרובים, דף חשבון רבעוני, קבלת תשובה על אישורי תרופות ובקרוב גם תזכורת על אישורי התחייבויות.

מעבר לכך, מאפשרת מכבי לחבריה נגישות מלאה לתכנים נוספים בתיק הרפואי האישי שלהם, בגלישה סלולארית רגילה ובהם - אישורי תרופות לגביהן הוגשה בקשה לסניף, אישורי בדיקות דימות, צפייה בהתחייבויות, רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, רשימת ביקורים אצל רופאי, מכוני ומוקדי מכבי, זכויות מותאמות אישית – מנוע לאיתור זכויות המותאם לגילו ומצבו הרפואי של מבוטח, דף חשבון חודשי ורבעוני ועוד.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS