טיול בפריז – לטייל ולהרגיש בעיר כמו מקומי

קו הרקיע של פריז

פריז, עיר האורות, היא אולי אחת הערים היפות ביותר בעולם וגם בין המתויירות ביותר. העיר, שמתאימה לכל סגנון וסוג של חופשה, מציעה למבקרים בה מבחר של אטרקציות ונקודות עניין. רוצים לבקר בפריז ולהרגיש, ולו לרגע, קצת כמו המקומיים? הנה דוגמא לכמה אתרים ונקודות עניין מקסימות, שאסור לכם לפספס.

על ארוחות פאר בשייט תענוגות

חדר אוכל בשייט תענוגות (קרדיט לתמונה Shutterstock)

מי שזוכים לבלות בחופשת שייט על גבי אחת מאוניות הפאר של חברת שייט התענוגות רויאל קריביאן נהנים מהפלגה מפנקת ב"מלון חמישה כוכבים", בין היתר, מוגשות גם סעודות מלכים באווירה יוקרתית במיוחד במהלך השייט. על קוד הלבוש והתפריט בכתבה הבאה.

המפלגות בנורבגיה מתכוננות לבחירות וקוראות לאסור קיום ברית מילה במדינה

דגל נורבגיה. תמונה: אילוסטרציה

ריח של אנטישמיות באוויר הנורבגי - בנורבגיה מתכוננים לבחירות וקריאה ברורה לאסור קיום ברית מילה בגבולותיה שוטפת את המדינה. מנכ"ל איגוד הארגונים היהודים באירופה, הרב מנחם מרגולין במכתב בהול לראש הממשלה ושר התפוצות: " מדינת ישראל אינה יכולה להישאר אדישה מנגד, אני קורא לכם להפעיל את כל השפעתכם הפוליטית על מנת למנוע את הדרתם של היהודים מהחיים במדינות אירופה השונות.

בואינג וריינאייר חוגגות את מסירתו של מטוס מדגם 737-800 הדור הבא

צילום: ריינאייר

בואינג וריינאייר חוגגות את מסירתו של מטוס מדגם 737-800 הדור הבא, ה-450 במספר. חברת הלואו קוסט האירית היא החברה הגדולה באירופה המחזיקה צי המורכב כולו ממטוסי בואינג בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, וחברת התעופה ריינאייר חוגגות את מסירתו של מטוס מדגם 737-800 הדור הבא, ה-450 במספר.

הדו"ח העולמי של הבנקאות המקוונת Salesforce: האמון בבנקים במגמת ירידה

צילום: אילוסטרציה

דוח הבנקאות המקוונת של Salesforce: הציפיות של הלקוחות הדיגיטליים מהבנקים לשנת 2017 - חברת סיילספורס (Salesforce), פלטפורמת שירות הלקוחות מספר אחת בעולם, פרסמה את דוח 'הבנקאות המקוונת לשנת 2017' שלה, שסקר יותר מ-3,000 משיבים בארה"ב ובאנגליה על ההרגלים של לקוחות הבנקים.

בואינג חוגגת את טקס הגלילה של מטוס ה- 737-9 MAX החדש

צילום: בואינג

בואינג חוגגת את טקס הגלילה של מטוס ה- 737-9 Max החדש טיסת הבכורה של המטוס תתקיים בשבועות הקרובים. המטוס יגיע אל לקוחות החברה ב- 2018 מטוס ה737Max הינו המטוס הנמכר ביותר בהיסטוריה של חברת בואינג. בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, מסמנת ציון דרך חגיגי עם טקס הגלילה של מטוס ה737-9 Max החדש, אל מול אלפים מעובדי החברה. מטוס ה737-9 Max הינו החבר השני ממשפחת ה737 Max של בואינג, עם קיבולת של 220 נוסעים וטווח טיסה של כ-6,500 ק"מ.