עשרות פעילי מרצ הפגינו מחוץ לכלא איילון בעת שחרורו של חגי עמיר מהכלא וקראו לעברו: "לא נשכח ולא נסלח מי הסית ומי רצח". יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', אומרת כי סימן הוי שסימן באצבעותיו הסייען לרצח יצחק רבין, חגי עמיר, היעדר החרטה וחגיגות הנצחון המחכות לו, מעוררים קבס וגועל. חברי כנסת ממפלגות הימין נמנעו מלהגיב הבוקר על שחרורו של עמיר

עשרות פעילי מרצ הפגינו הבוקר (יום שישי 4.5) מחוץ לכלא איילון בעקבות שחרורו של חגי עמיר. עמיר, שסייע ברצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל מעולם לא הביע חרטה על מעשיו והמשיך להסית לרצח גם במהלך תקופת מאסרו.

עשרות הפעילים הניפו שלטים עליהם נכתב "תג מחיר 4.11.95 " וקראו לעבר חגי עמיר ובני משפחתו "לא נשכח ולא נסלח מי הסית ומי רצח", "בושה" ו"ביזיון".

דרור מורג מזכ"ל מרצ: "זהו יום שחור לישראל. חגי עמיר אולי שילם את חובו המשפטי, אך החוב הציבורי לעולם לא ישולם. מאחורי האחים עמיר עומד ציבור שלם של מנהיגים ותומכים שממשיכים להסית כנגד השמאל והדמוקרטיה הישראלית. מרצ לא תשכח ולא תסלח את הרצח ותמשיך לפעול להגשמת חזון השלום של רבין ז"ל".

היום, בעקבות שחרורו של חגי עמיר מן הכלא, יתקיים כינוס באנדרטה לזכרו של ראש הממשלה המנוח, יצחק רבין, בכיכר רבין בתל אביב, בשעה 15:30. בכינוס ישתתפו חברי כנסת ממפלגת העבודה, חברי המשמרת הצעירה ומשמרת ה-4 בנובמבר.

יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', אומרת כי סימן הוי שסימן באצבעותיו הסייען לרצח יצחק רבין, חגי עמיר, היעדר החרטה וחגיגות הנצחון המחכות לו, מעוררים קבס וגועל ומעידים כי זרע הקיצוניות האלימה הקוראת תיגר על ישראל הדמוקרטית עדיין טמון בנו ועדיין מאיים על החברה הישראלית.

"אנו מוקיעים ומקיאים מקרבנו את האחים הרוצחים ובכוחות משותפים של מאבק על הדמוקרטיה ועל פניה היפים והשפויים של מדינת ישראל נביס אותם ואת דומיהם. היום אנו מצדיעים ליצחק רבין ומורשתו, מורשת שידעה לשלב שלום, בטחון, דאגה עמוקה לחברה הישראלית ותרומה בלתי פוסקת לה".

חברי כנסת ממפלגות הימין נמנעו מלהגיב הבוקר על שחרורו של עמיר.