לכבוד עונת החתונות, ברשת מלכיאור אומנות בעור מציעים מגוון מוצרים ומתנות מיוחדות לחתונה.

כלים

דוגמה לאלבום תמונות

התמונות והברכות מהחתונה הם זיכרון שנשאר לנצח.מה יותר מרגש מאלבום חתונה, ספר זיכרונות מיוחדים, מעוצבים, המכילים בתוכם את הרגעים הגדולים מאותו ערב בלתי נשכח?

חברת מלכיאור אומנות בעור, חברה משפחתית המתמחה במוצרי עור, מציעה לקראת החתונה מוצרי עור מעוצבים מיוצרים בעבודת יד באיכות נדירה.

אלבומי התמונות של מלכיאור מיוצרים בעבודת יד, מהחומרים האיכותיים ביותר שיש. הקולקציה כוללת מגוון ענק של אלבומים, בגדלים שונים, שישמרו על התמונות והחוויות מהאירוע לשנים ארוכות של צפייה והעלאת זיכרונות.בקולקציה ניתן למצוא גם אלבומים דמויי עור, ומסגרות מיוחדות לתמונות.טווח מחירים בין 250 ₪ ל-1200 ש"ח.

ספר אורחים הוא הזדמנות נהדרת לתת לאורחים במה לרגשותיהם, הזדמנות לשתף בברכות ובאיחולים. ספרי האורחים מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של חברת מלכיאור. טווח מחירים בין 320 ₪ ועד 1200 ש"ח.

עבור אלה שאינם מסתפקים בעיצובים הסטנדרטיים מציעים בחברת מלכיאור שירות מיוחד של עיצוב בהתאמה אישית – כל אלבום וספר אורחים מעוצב באופן לפי הטעם והבחירה האישית. כל פריט הוא אחד מסוגו. ניתן לשלב כיתובים, וסימני לוגו על הכריכות והדפים.

אלבומי התמונות וספרי האורחים הם גם הזדמנות נהדרת עבור האורחים המעוניינים להעניק מתנה אישית ומקורית לבני הזוג.

את מוצרי מלכיאור ניתן להשיג בחנות הקונספט של מלכיאור ברחוב הירקון 99 תל אביב (מלון דן תל אביב) ובסניפי רשת ג'נטלמן.

אודותמלכיאור הינה חברה משפחתית ותיקה המתמחה בייצור מגוון מוצרי עור בעבודת יד. טכניקות עיבוד העור ושיטות עבודה עתיקות יומין תורמות ומשוות מראה ייחודי וקלאסי לכל פריט ופריט.החברה מציעה מגוון רחב של ספרים בכריכת עור, ספרי קודש, ספרי אורחים, מחברות מעוצבות, יומנים, אלבומי תמונות מהודרים ועוד מגוון מוצרים בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח, בגימור מושלם ואיכות נדירה.

חברת מלכיאור עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר על מנת לייצר את מגוון מוצריה השונים וזאת על מנת להבטיח מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, אשר ישמשו את לקוחות החברה לאורך שנים בעמידות מרבית ובאיכות מושלמת.

חנות מלכיאור אמנות בעור:הירקון 99, חזית מלון דן ת"א 03-5221717שעות פעילות החנות:א' – ה': 10:00 – 21:00ו' וערבי חג : 09:00 – 15:00מוצאי שבת: נא להתעדכן בטלפון

www.melkhior.co.il

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS