זוהיר בהלול

(דופק החינוך)
חיים משותפים: משלחת של ילדים מעכו ומטה אשר תצא לטורניר שלום עולמי בכדורגל באיטליה. צילום: דוברות עיריית עכו

משלחת של 14 ילדים מעכו וממטה אשר, יהודים וערבים תצא ביום חמישי השבוע למחנה אימונים בכדורגל בסאן מרינו שבאיטליה. המשלחת בראשותו של ח"כ זוהיר בהלול תשהה באיטליה שבוע ימים ואף תשתתף בטורניר כדורגל בינלאומי. המשלחת תצא לחו"ל ביוזמת ההתאחדות העולמית לשלום (upf)

(הדופק הפוליטי)
בפגישה שנערכה ברמאללה במשרדי הרשות השתתפו שר העבודה מאמון אבו שהלא, מוחמד אל מדני יו"ר הועדה לאינטראקציה ובכירים נוספים ממשרד העבודה והרווחה של הרשות הפלסטינאית.

חברי הכנסת ד"ר יפעת שאשא ביטון (כולנו) , יו"ר הועדה לזכויות הילד, וח"כ זוהיר בהלול (המחנה הציוני) קיימו היום (2/8) פגישה ראשונה מסוגה מול בכירי הרשות הפלסטינאית בנושא שיתוף פעולה למיגור תופעת ילדים מקבצי נדבות אשר מגיעים משטחי הרשות לישראל

(הדופק הפוליטי)

ח"כ ברושי באירוע שבתרבות עם חגי גולן בראשון לציון התייחס לנושאים האקטואליים האחרונים. ח"כ איתן ברושי (המחנה הציוני) התייחס לאמירות האחרונות של חלק מחברי המחנה הציוני ואמר : " מפלגת העבודה - המחנה הציוני היא תנועה שהקימה את מדינת ישראל ומהווה אלטרנטיבה לשלטון. תנועה שערכים כגון בטחון, מדינה יהודית, ציונית ודמוקרטית, חברה משגשגת וכלכלה צודקת, חינוך ותרבות לכל, עדיפות להתיישבות בנגב בגליל ובערי הפריפריה, בטחון, שלום ושוויון הם ערכי היסוד שלה."

(הדופק הפוליטי)
יו"ר סיעת מרצ, ח"כ אילן גילאון

יו"ר סיעת מרצ, ח"כ אילן גילאון, הגיב לפרשת זוהיר בהלול, שסירב לכנות את הפלסטיני שנהרג בחברון לאחר שתקף חייל "מחבל". לטענתו של גילאון פגיעה באזרחים חסרי ישע שונה מפגיעה בחייל חמוש

( מתגייסים למען הקהילה)
צילום: דוברות עיריית עכו

המנהל הארצי של נובל אנרג'י בישראל, ביני זומר נועד בסוף השבוע שעבר עם ראש העיר עכו שמעון לנקרי יחד עם מנכ"לית עמותת הזנק לעתיד במטרה לבחון אפשרויות לתמיכה נוספת בתכניות חינוכיות בעיר ולחלק מלגות לתלמידים מצטיינים בתכנית הזנק לתעשיה. בפגישה השתתפו בין השאר סגן ראש העיר אדהם ג'מאל, ראשת מנהל החינוך אורית אסייג, ח"כ זוהיר בהלול, אל"מ במיל' איתן מטמון, מנהל אורט ע"ש חילמי שאפעי מוחמד חג'וג', צוותי חינוך וסטודנטים.

(זכויות האדם)

במסגרת יום המאבק הבינלאומי בגזענות: קבוצת כדורגל השווים, הכוללת ילדים יהודים וערבים, יפגשו בכנסת עם ח"כ זוהיר בהלול וח"כ מירב בן ארי. הקבוצה נוסדה במסגרת פרויקט "בועטים את האלימות והגזענות מהמגרשים" של הקרן החדשה לישראל ומטרתה להפגיש ילדים ממזרח ומערב ירושלים ולקדם חיי שיתוף בעיר. ·ח"כ זוהיר בהלול: "קבוצת השווים היא תופעה ייחודית במינה בנוף הכדורגל הישראלי, אנו רואים ילדים ממזרח ומערב ירושלים עולים על המגרש זה לצד זה, וזהו צעד חשוב בדרך לחיים משותפים".

(הדופק הפוליטי)

היו"ר ח"כ אמסלם: "לא מוכן להשתתף בהצגה רדודה. מי שרוצה דיון ענייני שלא יחפש כותרות ויחזור לדבר. הדיון הוא לא על דת אלא על האפליה בעליה להר הבית" ,ח"כ זחאלקה כינה את ח"כ גל פאשיסט ח"כ גל: "תוציאו את המחבל"

(הדופק הפוליטי)

ח"כ הרצוג: "אם גוש עציון יישאר בריבונות ישראלית זה יהיה הישג ישראלי". שלמה וישינסקי: "בבית ספר צריך ללמוד לכבד את האחר, ואי אפשר לעשות את זה אם הוא לא שם. אנחנו צריכים בתי ספר מעורבים". זוהיר בהלול: " מה צריך לעשות כדי לשכנע אתכם שאנחנו רוצים להיות ישראלים?" ח"כ משה מזרחי: "אם אנחנו לא מצליחים להכיל את המיעוט הערבי שלנו, איך נצליח להסתדר עם עוד מיליונים במרחב?". ראלב מג'אדלה: "התפקידים התחלפו - היום היוזמה המדינית בצד הערבי". הדברים נאמרו ברב שיח שארגנה קרן ברל כצנלסון לציון 70 שנה למותו של ברל כצנלסון, ועסק בקיטוב בחברה הישראלית בעקבות "צוק איתן"

(פרסום)
Mondial_2010-logo_smallחגיגת מונדיאל משותפת של רדיו חיפה וקבוצת הרכב קל אוטו, תתקיים במהלך החודש הקרוב בסניף קל אוטו שבשדרות ההסתדרות 20 (צומת הצ'ק פוסט) בחיפה. במסגרת הפעילות, שדרן הספורט זוהיר בהלול ישדר מטעם רדיו חיפה, את משחקי המונדיאל מסניף חיפה של הרשת, שם יצטרף אליו עודד בלוש, שחקן נבחרת ישראל לשעבר וכיום מנכ"ל חברת שילוט החוצות קל-מדיה מקבוצת קל אוטו. במקביל, ייפתח מבצע מכירת רכבים ייחודי בקל אוטו חיפה, במסגרתו יינתנו הנחות של עשרות אלפי שקלים על רכבים (חדשים ומשומשים), הנמכרים עם אחריות לשנה. כחלק מהמבצע, במהלך ימי שידור המשחקים עצמם קל אוטו לא תגבה מקדמה על הרכבים, ולמעשה תעניק בכך הנחה נוספת של 2,000 ש"ח לרכב
(בארץ)

כנס אילת ה - 5 להתמודדות עם אלימות בחברה הישראלית, יתקיים השנה בין התאריכים: 9-10.6.2010 (ימים ד'-ה') במלונות "דן" ו"הרודס" באילת. ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי , מיוזמי תוכנית "אילת - עיר ללא אלימות" שהפכה למודל ארצי בזכות הצלחתה ומיושמת כיום בלמעלה מ – 80 ערים בארץ: אומר כי "תופעת האלימות הפכה לנגע בחברה הישראלית והשאלה כיצד מתמודדים עם התופעה הפכה שאלה לאומית המעסיקה את כולנו. רק התמודדות משותפת של כל הגורמים, ביניהם משטרה, רווחה, חינוך ותושבים, יכולה ליצור שינוי אמיתי ומשמעותי"