זוגיות

(גוף - נפש)
טיפול מיני ללא בושה

אמנם מדובר בנושא שלא מרבים לדבר עליו אך הוא קיים ומטריד מאוד צעירים ומבוגרים, בודדים וזוגות. "מאוחדת" מציעה למבוטחים טיפול מיני במודיעין, ראשון לציון ואשדוד, ללא תשלום נוסף, לחיים בריאים ומאושרים.

(גוף - נפש)
אורלי ואמיר ונגר נישואין לסול מייט, צילום: ניקי סוביק

איך תדעו שמצאתם את האחד? איזה גבר יבחר בחורה אסרטיבית? איזו אישה תרצה גבר שלא משלם בדייט? אהבה שורפת היא אהבת אמת? האם הפכים מתאימים לזוגיות? אורלי ונגר, כוהנת הזוגיות הנשמתית מנפצת לרווקים ולזוגות הנשואים מיתוסים קדומים, "זוגיות מעצימה" היא מפתח לשפע אינסופי. כשבבית טוב יש לנו כוחות להצליח באתגרים שבחוץ. אך כשבבית מאתגר אנו נטולי כוחות לחלוטין. מיהו בן זוג הנכון? מה גורם לזוגיות להעצים? איך להתנהל בבית? מהי מהות האישה והגבר בזוגיות?

נוצר ב-10.10.2016 01:10
(מאמרים - שיווק)

באופן כללי, ייעוץ זוגי הוא כלי חיוני וחיובי שיעזור לכם להתמודד עם שורה ארוכה של בעיות או אתגרים בזוגיות שלכם. בין אם חוויתם בגידה בקשר הזוגי, נקלעתם למשבר בחיי המין שלכם, או שאתם מתמודדים עם שינויים בעקבות לידה או שינויים פיננסיים כאלה ואחרים, ייעוץ זוגי הוא דרך טובה להתמודד עם הכל כשאתם מלווים בגורם חיצוני, מקצועי ואובייקטיבי.

(הורים וילדים)

ט"ו באב, חג האהבה במסורת היהודית יצוין השנה ב-31 ליולי 2015. בעבר, זוגות רבים מעם ישראל נהגו להתקשר בתאריך זה בברית הנישואין בחיק הטבע ובנות ירושלים היו יוצאות לרקוד בשדות ובכרמים כשהן לבושות בבגדים לבנים. כיום, הוא מהווה הזדמנות לחגוג את האהבה, לבילוי רומנטי עם בן או בת הזוג, ולפינוקים זוגיים. עם זאת, יום האהבה יכול לעלות בקרבנו תהיות על טיב הזוגיות בה אנו נמצאים ומחשבות על איך ניתן לשפר אותה ולהחזיר אליה את הקסם. ד"ר סוזי קגן, מטפלת זוגית ומשפחתית, בעלת מרכז לטיפול רגשי בילדים ומבוגרים, מעניקה המלצות וטיפים להחזרת הקסם הזוגי אל הזוגיות.

(ספרות)

"זיווג משמיים – הסודות הפסיכו-תיאולוגיים למציאת אהבה" מאת בן סולימן בהוצאת הספרים אוריון, הוא ספר חדש ומיוחד שחושף את הפיתרון למציאת אהבה ממקום שכלל לא חשבנו עליו. המחבר בן סולימן, בוגר פסיכולוגיה, מגלה בספר את הסיבה העמוקה שבגללה אנשים בימינו מתקשים למצוא זוגיות ואהבת אמת. הספר מהווה חוויה ספרותית ותרבותית יוצאת דופן. הגילוי המדהים שבספר גורס, כי תפיסות דתיות מעוותות מפריעות בקשירת קשרי אהבה אמיתיים ומעניק את הנוסחה המיוחלת להצלחה במישור הרומנטי.

(הורים וילדים)

קשיי ההסתגלות וההשתלבות של הבוגר הסובל מליקויי למידה ומהפרעות קשב וריכוז, אינם מסתיימים עם גמר שנות לימודיו הפורמליות. הם ממשיכים ליצור תקלות מורכבות בתהליכי העיצוב של מסגרת משפחתית הכוללת זוגיות והורות, ובתפקודו בתוכה. אלא שבהבדל מקשייו הקודמים בבית הספר, במוסדות להשכלה גבוהה, ברכישת מקצוע ובהתקבלות והסתגלות לעבודה, הרי שבחיפושיו אחר שותף/פה לחיים, ומאוחר יותר בנסיונות ההיענות שלו למטלות משפחתיות והוריות יומיומיות, לא נמצאת עבורו כל מסגרת גג חיצונית העשוייה לתמוך בו. הוא בודד לעצמו במאבקיו ההתחלתיים על יצירת קשר כמו-גם במלחמתו הבלתי פוסקת, אחר-כך, על הבנה, קבלה ושיתוף פעולה הרמוני עם בן/ת זוגו וילדיו, למרות ולצד ליקוייו

(השקעות ויזמות)

לא מעט עסקים בישראל מנוהלים על ידי בני זוג המנהלים, במקביל לעסק, חיי משפחה. קל מאד לדמיין את התמונה האידילית של זוג מאוהב המנהל בהנאה עסק מצליח כשלמעשה התמונה ברוב המקרים היא הרבה פחות פשוטה. יש כמובן יתרונות בהיותו של עסק, עסק משפחתי. כך לדוגמא מבחינה שיווקית השימוש במונח "עסק משפחתי" משדר לרוב אמינות ומסירות. יחד עם זאת יש לתת את הדעת למספר עקרונות שיכולים לעזור בעת ניהול עסק כזוג

(הורים וילדים)

כאשר נולד ילד מיוחד כל תשומת הלב, הזמן והכסף של ההורים מופנים אליו. פעמים רבות ההורים משוכנעים שיוכלו "לרפאו" אם רק ישקיעו מספיק מאמצים. כל עוד המאמצים הם משותפים ושני ההורים רואים באותה עין את הדרך החדשה שנסללה עבורם יש סיכוי גדול שהזוגיות לא רק תחזיק מעמד אלא תלך ותשתפר

(גוף - נפש)
dariamaoz84% מהנשים במחקר חדש של ד"ר דריה מעוז מדווחות כי הסיבה העיקרית והנפוצה ביותר לכך שהן עושות סקס היא רצונן לתחזק ולשמר את היחסים שלהן - האם ישנה נוסחה לזוגיות מאושרת? כזאת שלפי המחקרים חווים רק 9% מהאוכלוסייה?
(טיפים לבית)

כל אחד ואחת מאיתנו מעוניינים למצוא אהבת אמת, ולבלות איתה/ו את שארית חייהם. החלום והמרדף אחר נפש תאומה מלווה אותנו מגיל ההתבגרות ועד הרגע בוא אנו מביטים במישהו או מישהי, מרגישים שזהו האדם איתו נועדנו לחלוק את חיינו. ההחלטה להתמסד מגיעה לכל אחד בשלב שונה בחיים, חלקנו מוכנים לכך כבר מגיל ההתבגרות ולחלקנו דרושים תהליכי הבשלה והתבגרות שייצרו את המוכנות לקיים קשר ארוך טווח ומחייב שמוביל להקמת משפחה עם כל מה שכרוך בכך