דק עץ זוכה בשנים האחרונות לפופולאריות רבה בשל המראה הנאה שהוא מעניק לגינה או לגג הבית והמגמה של חזרה לטבע. אולם דווקא הרצון להביא את הטבע לבית גורם לפגיעה סביבתית קשה בשל התרומה השלילית להאצת כריתת העצים בעולם. התשובה הירוקה: עץ ממוחזר, העשוי משילוב של שיירי עץ גרוסים ופלסטיק ממוחזר

כלים
" "פשוט ירוק">פשוט ירוק ", משווקת הדשא הסינטטי הגדולה בישראל, מרחיבה את פעילותה וקיבלה את הזיכיון ליבוא דק סינטטי מתוצרת יצרנית הענק האמריקאית RHINO DECK. הדק הסינטטי עשוי משילוב של שיירי עץ גרוסים ופלסטיק ממוחזר שיוצר משטח חזק ועמיד לאורך שנים.

"שמעון חמו">שמעון חמו , מנכ"ל "פשוט ירוק">פשוט ירוק , אומר שכיום כולם מבינים שהסינטטי הוא הירוק האמיתי. תהליך המעבר מחומרים טבעיים שניצולם לצרכי האדם פוגע בסביבה הוא כלל עולמי ומואץ על ידי עליית מחירי העץ בשל מיסים כבדים שמטילות המדינות על כריתת עצים בתחומן. העולם עובר בנושא זה שינוי מחשבתי של 180 מעלות. לדבריו, מעבר להתקנה הראשונית של עץ טבעי שפוגעת בסביבה, הטיפולים האינטנסיביים שתובע העץ בצביעה חוזרת תובעים אף הם מחיר סביבתי.

" "פשוט ירוק">פשוט ירוק " מציעה חמישה דגמים של דק סינטטי במרקם דמוי עץ ובהם דגם חדש דומה במראה לעץ האיפאה שפופולארי מאוד בהתקנות דקים בישראל. הדק הסינטטי לא מצריך טיפול, תחזוקה או צביעה חוזרת במהלך השנים. לדק הסינטטי 20 שנות אחריות.

הדק הסינטטי ישווק בסניפי חברת הגרעין, הרשת הגדולה בישראל למוצרי גינה בעלת 40 סניפים בישראל ונקודות מכירה נוספות במרכזי גינון. הדק קל להתקנה עצמית וכך ניתן לחסוך את עלויות ההתקנה שמהוות בדרך כלל חלק נכבד מההוצאה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS