השר איוב קרא

(הדופק הבטחוני)
השר איוב קרא. צילום: Remi Jouan

רכבת מהירה מדמשק לחיפה! ראש האופוזיציה הסורית, פהד אל-מסרי, התקשר היום אל השר במשרד ראש הממשלה, ח"כ איוב קרא והציע להתניע את המהלך.

(הדופק הבטחוני)
השר איוב קרא אירח את משפחת אזריה בלשכתו

"מאז משפטו של הלוחם אלאור אזריה אני קם כל בוקר ומרגיש כאילו כל המערכות השתגעו לחלוטין. אסור לנו להתבלבל - אלאור לא חיסל בנאדם חף מפשע. אלאור חיסל מחבל מתועב שבא לרצוח חיילים יהודים."

(הדופק הפוליטי)
 השר קרא - שגריר גאנה בישראל, ארנסט לומוטיי

"בכוונתינו לאשר בפעם הראשונה השנה לקצינים גנאים להשתתף בקורסים מיוחדים ויוקרתיים בישראל, של קישור צבאי, שבו השתתפו עשרות קצינים בינלאומיים במשך שנים רבות."

( מתגייסים למען הקהילה)
השר איוב קרא ערך היום ביקור מרגש בבית אבות "ירושלים של זהב"

השר איוב קרא ערך היום ביקור מרגש בבית אבות "ירושלים של זהב" בירושלים עם נוער מתקדם מביה"ס "אורט הערבה ירושלים", יחד עם עמותת "פיד ישראל" - שערכו מסיבת פורים וחלוקת משלוחי מנות לדיירי בית האבות.

(הדופק הפוליטי)
השר איוב קרא. מוקיר את זכרו של רה"מ מנחם בגין ז"ל

אמרתי לפני דקות ליד קברו של ראש הממשלה המנוח מנחם בגין ז"ל באזכרתו השנתית : מנחם בגין ייצג את הדור שהאמין במשפט הבית"רי "למות או לכבוש את ההר", בערכים ובהדר, באצילות ובאידאולוגיה האופיינית לאצ"ל.

(הדופק הפוליטי)
אויבק אושונוב שגריר אוזבקיסטן בישראל, עם השר איוב קרא

שגריר אוזבקיסטן בישראל: "אוזבקיסטן רואה בישראל שותפה לעשיית צדק בעולם ופרטנר לשיתוף פעולה כלכלי - בעיקר בתחום האנרגיה, הבריאות, החקלאות, הסייבר, ההייטק ובכלל."

(הדופק הבטחוני)
השר איוב קרא (במרכז)

מצפון ייפתח השלום? עדיין מוקדם לדעת - פאהד אל-מסרי, ראש 'החזית להצלת סוריה', הודיע היום ברדיו "רוזנה" מפאריס על כוונתיו לכונן קשרי שלום עם מדינת ישראל ועם ישראל. עוד אמר כי סוריה החדשה בראשותו לא תהיה נגד ישראל ולא נגד אף מדינה באזור והיא מכירה בישראל כמדינת העם היהודי.

(הדופק הבטחוני)
השר איוב קרא

בעקבות הוצאתו לאור של הספר "נשים וג'יהאד" בהוצאת 'גפן' של הסופרת רחל אברהם (עורכת פוליטיקה בג'רוזלם אונליין) הסתיים לפני דקות ב'מרכז בגין' בירושלים כנס מיוחד שדן בהשתתפותן של נשים בטרור האיסלאמי.

(הדופק הבטחוני)
השר איוב קרא. צילום: Remi Jouan

בנוגע לפרשה שחשף השר איוב קרא לפני כחודשיים ושהותרה לפרסום: מדובר באזרח יהודי ישראלי שנלחם במדינת אויב נגד דאע"ש. הבחור בן חסין נתקל בערבי שזיהה אותו כיהודי ורצה לרצוח אותו והוא ירה בו בנשק שהיה לו ברשיון וכהגנה עצמית.