מעצמת סייבר: כ-40 חברות ישראליות משתתפות בביתן הלאומי של ישראל באירוע הסייבר הגדול בעולם RSA. בשנת 2015 יצאה ישראל טכנולוגיות סייבר בהיקף של כ- 3.5 מיליארד דולר היקף ההשקעות בתעשייה הסתכם בכחצי מיליארד דולר

קרא עוד...

פעם בכדי ליהנות מיתרונות של פרופיל אינסטגרם משפיע עם אלפי עוקבים היה עליכם לעבוד מאוד קשה, היום כבר אפשר לעשות זאת מהר יותר עם כמה קיצורי דרך, ובעיקר, בצורה הרבה יותר מהנה. אם פעם רק דוגמניות ושאר כוכבי ריאליטי או טלוויזיה זכו לאלפי עוקבים באינסטגרם היום גם אתם יכולים. אם אתם מעוניינים להפוך למשפיעים, אם אתם חולמים להשתתף בתכנית ריאליטי או להפוך לסלבס ברשת כאן נלמד אתכם איך להקים ולתחזק פרופיל אינסטגרם מעניין ומשפיע. בסופו של דבר הפרופיל שלכם יהיה כל כך מבוקש שגם המפורסמים ישלחו לכם בקשות מעקב.

קרא עוד...

הרשת החברתית "וויזמאס", שמשיקה השבוע גרסה מסחרית בעברית, מאפשרת לכל אזרח להוביל מאבקים חברתיים, ולהבהיר לנבחרי הציבור: אנחנו אלה שמקבלים את ההחלטות. מייסד האתר, נתי יפת: "אחרי מהפכת המידע, רשת האינטרנט בשלה לחולל מהפכה ארגונית"

קרא עוד...

מאמן הסייבר של אלביט מערכות. קרדיט – אלביט מערכות

מאז הופיעה בשנת 2014, Dridex הפכה לאחת מאיומי הנוזקה המובילים והיא יועדה לגנוב מידע ופרטים בנקאיים אישיים בעיקר מחברות קטנות ובינוניות. ההערכה היא כי הנוזקה אחראית לגניבת יותר מ-50 מיליון דולר, מהם 30 מיליון דולר שנגנבו מחשבונות בנק בבריטניה.

קרא עוד...

לרגל טו בשבט משרד החקלאות משיק:  אתר "עצי מורשת" הכולל את סיפורם של כ-1,500 עצים עם סיפורים היסטוריים

לרגל ט"ו בשבט משרד החקלאות משיק: אתר "עצי מורשת" הכולל את סיפורם של כ-1,500 עצים עם סיפורים היסטוריים: יש לכם עץ שיקר לליבכם?! עכשיו גם אתם יכולים להיכנס לאתר ולעדכן מידע חדש אודותיו

קרא עוד...