מצלמת אבטחה

אם בחירה של אינטרקום לעסק נראית לכם כמו פעולה טריוויאלית, אתם טועים טעות גסה. למערכות אינטרקום מודרניות יש השפעה ישירה לא רק כשזה נוגע לאבטחת העסק וניטור המבקרים בו אלא, במקרים רבים, גם על התפעול השוטף שלו.

קרא עוד...

השירות החדש פותח בשיתוף חברת הסטארט-אפ "SAM", בניהול יוצאי 8200

לראשונה בישראל: בזק משיקה פלטפורמה להגנת סייבר היקפית ולשליטה וניהול כלל המכשירים המחוברים לרשת האינטרנט הביתית. האירועים הגלובליים האחרונים מעידים כי איומי הסייבר נוגעים לכלל המכשירים המחוברים לאינטרנט, החל מסנסורים פשוטים, דרך מכשירי IoT וכלה בציוד טכנולוגי מורכב המחובר לרשת, ולכן יש צורך בפלטפורמת הגנה כוללת.

קרא עוד...

תמונה: אילוסטרציה

גם טוקבקים עלולים להדביק בכופר – מציעים פתרון "חינמי" למתקפת הסייבר המדביקה את המחשב טובקבים נתפסים כמקום שבו גולשים מסייעים לאחרים עם מידע וטיפים, אבל לעיתים זו עלולה להיות גם מלכודת מתוחכמת.

קרא עוד...

מערכות הפרסום של לאוס מדיה ואינטראקטיב

מאז תחילת שנות ה-2000 נדמה שהאינטרנט תפס תאוצה במהירות כזו שתוך מספר שנים בלבד הוא הפך לערוץ התקשורת המרכזי בעולם. באמצעות האינטרנט ניתן למצוא, לשתף ולחלוק מידע, תמונות וסרטונים בתוך שניות ספורות עם מישהו הנמצא בחציו השני של כדור הארץ. עם הפיכתו לערוץ התקשורת המרכזי התגלה גם הפוטנציאל הפרסומי העצום והחלו להתפתח שיטות פרסום שונות, כאשר השכיחות ואולי גם היעילות שבהן הן: קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן.

קרא עוד...