בעולם המובייל נאמנות משתמש היא דבר לא קיים: רוצים לבדוק משהו ולא יודעים איך? 30 שניות (גג) ועברתם לאתר אחר. לכן חווית משתמש טובה כל כך חשובה – היא שווה כסף, והרבה. רוצים לדעת עוד על הנושא? המשיכו לקרא

קרא עוד...

אתר מותאם מובייל - החשיבות ועצות בנושא

יש דברים שקשה להפריז בחשיבותם ויש דברים שאי אפשר להפריז בהם. אתר מותאם מובייל נמנה עם הסוג השני. החשיבות נובעת מכך שאתר שמותאם למובייל מונגש וזמין עבור הגולשים בו 24/7 ללא כל תלות במקום בעולם שממנו הם גולשים. החשיבות נובעת גם ואולי בעיקר מכך שהשנה גוגל החליטה שאתרים שלא יותאמו לגלישה נוחה בסמארטפונים ובטאבלטים עלולים להידחק במנוע החיפוש לאחור ולמעשה- להיעלם.

קרא עוד...

קידום אורגני בגוגל - כמה זמן זה יכול לקחת?

התשובה לשאלה כמה זמן לוקח קידום אורגני בגוגל תלויה במשתנים שונים: סוג האתר, מטרתו, האם מתבצעת פעילות מושכלת של העשרתו בתכנים, במאמרים הכוללים מלות מפתח רלוונטיות, עד כמה חריפה התחרות בתחום זה ועוד. קידום אורגני של אתר המתקיים בזירה לא תחרותית עשוי לארוך חודשים אחדים- זה משך הזמן שבו ניתן להבחין בתוצאות טובות בשל מיקומו הגבוה של האתר.

קרא עוד...

השוואת מחירים אינטרנט

האם אתם מחפשים את המחירים הטובים ביותר לחבילות אינטרנט? יש לכם חברה אחת מועדפת? האם יש תכונות בחבילות האינטרנט שאתם מחפשים, ש"חייבות להיות" בה? מה התקציב שלכם? אם תחליטו מראש מה חשוב לכם, פחות סביר שתבצעו רכישה הנובעת מתוך דחף שעלול להוביל לחרטה מאוחרת יותר. כשאולי כבר מאוחר מדי.

קרא עוד...

קניות באינטרנט ככל הנראה יחסכו לכם כסף כי הן מגלמות הוצאות תפעול נמוכות של הרשת, מאפשרות מעקב בזמן אמת אחר סכום הקנייה המצטבר ומציעות מבצעים והטבות. איך זה בא לידי ביטוי מול סופר רגיל? הנה כל הפרטים

קרא עוד...