בדיוק כמו שישנם עסקים העוסקים בתחומים שונים, כך גם קיים שוני במידת היעילות של הפלטפורמות הפרסומיות ברשת. אפשר להתחיל ולספר אודות מגוון רחב של פלטפורמות שונות, אך בישראל לרוב המיקוד יתבסס על שתיים ראשיות: גוגל, מנוע החיפוש המוביל בעולם ואשר שולט על 98% מכלל החיפושים בישראל ופייסבוק – רשת חברתית שכבר כוללת את אינסטגרם בו מרבית הצעירים והצעירות נוכחים.

קרא עוד...

עוקבים באינסטגרם הפכו למצרך מבוקש ביותר בעקבות העלייה של אינסטגרם במעמד בתחום הרשתות החברתיות. לאחר קניית אינסטגרם על ידי פייסבוק, אנחנו עדים לעלייה מטאורית בקצב ההצטרפות לרשת החברתית אינסטגרם וזה רק עולה. בעקבות כך, עולה הביקוש למוצר לוהט בשוק כיום והוא עוקבים באינסטגרם.

קרא עוד...

בעלי אתרים ברשת האינטרנט המסועפת מעוניינים כולם להשיג מספר דברים עקרוניים ובסיסיים אשר עבורם יהיו מוכנים להשקיע משאבים בקבלת עזרה מקצועית מחברה המיעה שירותים לבניית אתרים שירותי קידום באינטרנט : הם מעוניינים שכמה שיותר גולשים מתוך קהל היעד המסומן ייכנסו לאתר ואפילו יותר מפעם אחת, ישהו בו זמן ממושך ויפעלו באופן שיתרום לבעלי האתרים להרוויח, בין אם מדובר ברכישת מוצר או שרות מסוימים ובין אם מדובר בהפצתו של רעיון או קריאה לשינוי חברתי. כך או כך שאיפתם של בעלי אתרי האינטרנט לגרום להם לאתרים להיות מדורגים גבוה ברשת כך שבסופו של דבר יופיע בעמוד הראשון.

קרא עוד...

בעולם המובייל נאמנות משתמש היא דבר לא קיים: רוצים לבדוק משהו ולא יודעים איך? 30 שניות (גג) ועברתם לאתר אחר. לכן חווית משתמש טובה כל כך חשובה – היא שווה כסף, והרבה. רוצים לדעת עוד על הנושא? המשיכו לקרא

קרא עוד...

אתר מותאם מובייל - החשיבות ועצות בנושא

יש דברים שקשה להפריז בחשיבותם ויש דברים שאי אפשר להפריז בהם. אתר מותאם מובייל נמנה עם הסוג השני. החשיבות נובעת מכך שאתר שמותאם למובייל מונגש וזמין עבור הגולשים בו 24/7 ללא כל תלות במקום בעולם שממנו הם גולשים. החשיבות נובעת גם ואולי בעיקר מכך שהשנה גוגל החליטה שאתרים שלא יותאמו לגלישה נוחה בסמארטפונים ובטאבלטים עלולים להידחק במנוע החיפוש לאחור ולמעשה- להיעלם.

קרא עוד...

קידום אורגני בגוגל - כמה זמן זה יכול לקחת?

התשובה לשאלה כמה זמן לוקח קידום אורגני בגוגל תלויה במשתנים שונים: סוג האתר, מטרתו, האם מתבצעת פעילות מושכלת של העשרתו בתכנים, במאמרים הכוללים מלות מפתח רלוונטיות, עד כמה חריפה התחרות בתחום זה ועוד. קידום אורגני של אתר המתקיים בזירה לא תחרותית עשוי לארוך חודשים אחדים- זה משך הזמן שבו ניתן להבחין בתוצאות טובות בשל מיקומו הגבוה של האתר.

קרא עוד...