קידום אורגני בגוגל - כמה זמן זה יכול לקחת?

התשובה לשאלה כמה זמן לוקח קידום אורגני בגוגל תלויה במשתנים שונים: סוג האתר, מטרתו, האם מתבצעת פעילות מושכלת של העשרתו בתכנים, במאמרים הכוללים מלות מפתח רלוונטיות, עד כמה חריפה התחרות בתחום זה ועוד. קידום אורגני של אתר המתקיים בזירה לא תחרותית עשוי לארוך חודשים אחדים- זה משך הזמן שבו ניתן להבחין בתוצאות טובות בשל מיקומו הגבוה של האתר.

קרא עוד...

השוואת מחירים אינטרנט

האם אתם מחפשים את המחירים הטובים ביותר לחבילות אינטרנט? יש לכם חברה אחת מועדפת? האם יש תכונות בחבילות האינטרנט שאתם מחפשים, ש"חייבות להיות" בה? מה התקציב שלכם? אם תחליטו מראש מה חשוב לכם, פחות סביר שתבצעו רכישה הנובעת מתוך דחף שעלול להוביל לחרטה מאוחרת יותר. כשאולי כבר מאוחר מדי.

קרא עוד...

קניות באינטרנט ככל הנראה יחסכו לכם כסף כי הן מגלמות הוצאות תפעול נמוכות של הרשת, מאפשרות מעקב בזמן אמת אחר סכום הקנייה המצטבר ומציעות מבצעים והטבות. איך זה בא לידי ביטוי מול סופר רגיל? הנה כל הפרטים

קרא עוד...

מצלמת אבטחה

אם בחירה של אינטרקום לעסק נראית לכם כמו פעולה טריוויאלית, אתם טועים טעות גסה. למערכות אינטרקום מודרניות יש השפעה ישירה לא רק כשזה נוגע לאבטחת העסק וניטור המבקרים בו אלא, במקרים רבים, גם על התפעול השוטף שלו.

קרא עוד...

בניית אתרים

בניית אתרים היא השלב הראשון של כל עסק או חברה, להיכנס לרשת. הדבר הראשון שצריך ברשת זו נוכחות עם אתר.

קרא עוד...