אבטחת מידע בענן ציבורי וארגוני הוא נושא הדורש זמן ומשאבים מרובים כדי להבטיח תפקוד מקסימאלי ופרודוקטיבי מהעסק שלכם. נושא אבטחת המידע הופך לכאב ראש ומדיר שינה מעיניהם של מנהלי ארגונים רבים המשתמשים בשירותי ענן.

קרא עוד...

קרדיט: freepik

בישראל וגם בעולם קיימים עסקים שונים. יש המתמחים בתחום כמו מסעדנות, אחרים פותחים מעדניות, ויש שאוהבים יותר תחומים כמו הייטק, מחשבים או עריכת דין. כל עסק באשר הוא זקוק לפרסום טוב, אחרת הוא פשוט לא ישרוד את השוק התחרותי. אבל אם בעבר ניתן היה להסתפק בפרסום שלטי חוצות או מודעות בעיתון, הרי שהיום בעידן הטכנולוגי שלנו אנו חייבים להשתמש באמצעי השיווק הדיגיטלי העומדים לרשותנו. וכאן חברה לשיווק דיגיטלי נכנסת לתמונה.

קרא עוד...

קרדיט: pixabay

הרבה לפני שהיו לנו פלאפונים, אם לא זכרנו לשלוף את ספר המספרים ולכתוב ידנית את מספר הטלפון של אדם או עסק מסוים, היינו משתמשים בשירות 144 – בטלפון אחד קצר, היו המוקדנים שולפים עבורנו את מספר הטלפון על פי שם פרטי ושם משפחה, רחוב אם יש, ועוד. עם התקדמות הטכנולוגיה נראה היה שהשירות מעט נעלם מחיינו, שכן כיום אין סיכוי שנשכח להכניס מספרים חשובים לספר הטלפונים המובנה במכשיר הנייד שלנו.

קרא עוד...

קרדיט: freepik

כולם רוצים לדעת איך לפרסם באינסטגרם כי האינסטגרם הפך לרשת החברתית המוצלחת ביותר בקרב בני הנוער, הם נכנסים אליה מספר פעמים ביום ומעלים תכנים לסטורי ולפיד ואף ניזונים מתכנים של אחרים. כולם רוצים ללמוד איך לפרסם באינסטגרם כי כולם כבר יודעים שהיא עשויה להביא להם כסף רב, הצלחה ומיתוג. ניתן לפרסם באינסטגרם בקלות. אם עדיין אין לכם חשבון זה הזמן לפתוח ולהתחיל ליצור תכנים כמו שכולם עושים.

 

קרא עוד...

קרדיט תמונה - PIXABAY

שירותי תקשורת הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אבל זה לא אומר שצריך לשלם ביוקר בשביל ליהנות מהם. אז איך חוסכים בהוצאות ומוצאים את חבילת התקשורת הכי משתלמת? הנה כמה הצעות שאותן תוכלו לאמץ באופן מיידי

קרא עוד...

בעבר היה פחות שימוש במחשבים ורק אנשי מקצוע שכל העבודה שלהם התבצעה בחלל משרדי, נהוג היה לעשות שימוש במחשב. היום, לא ישמע מוזר לומר שהמחשב הוא החבר הטוב של האדם, באמצעותו אפשר כמעט להיעזר בכל תחום בחיינו, בעבודה, קשרים חברתיים, הנאות, קניות, תחביבים וחשיפה למידע רב. כל עוד המחשב ישרת אותנו נאמנה זה מצוין, אולם מה עם יש אורח לא צפוי שיכול להשתלט לנו על המחשב ולשבש את חיינו באבחת חרב? תוכנת אנטי וירוס הינה תוכנה שכל ייעודה זה לשמור על הפרטיות שלנו מפני כל פולש זר. התוכנה תיועד גם לאדם פרטי וגם לעסקים וארגונים – למעשה לכל מי שיש ברשותו מחשב. עוד טרם שמתקינים תכנות בידוריות או תוכנה שעושים בה שימוש מקצועי, חשוב יהיה להתקין את תוכנת האנטי וירוס שתגן על המחשב.

קרא עוד...