מי אינו מכיר את גוגל? נדמה כי כולנו מכירים את מנוע החיפוש הכי מקובל והכי נפוץ הקיים כיום בשירותי האינטרנט. אך האמת היא שלא להיכרות כזו התכוונו...

אנחנו מתכוונים להתנהלות של גוגל, ל'טעם האנין' שלו אם אפשר לקרוא לזה לכך ולאופן בו משכנעים אותו בדבר חשיבותם של אתרים מסוימים...

קרא עוד...

בדיוק כמו שישנם עסקים העוסקים בתחומים שונים, כך גם קיים שוני במידת היעילות של הפלטפורמות הפרסומיות ברשת. אפשר להתחיל ולספר אודות מגוון רחב של פלטפורמות שונות, אך בישראל לרוב המיקוד יתבסס על שתיים ראשיות: גוגל, מנוע החיפוש המוביל בעולם ואשר שולט על 98% מכלל החיפושים בישראל ופייסבוק – רשת חברתית שכבר כוללת את אינסטגרם בו מרבית הצעירים והצעירות נוכחים.

קרא עוד...

עוקבים באינסטגרם הפכו למצרך מבוקש ביותר בעקבות העלייה של אינסטגרם במעמד בתחום הרשתות החברתיות. לאחר קניית אינסטגרם על ידי פייסבוק, אנחנו עדים לעלייה מטאורית בקצב ההצטרפות לרשת החברתית אינסטגרם וזה רק עולה. בעקבות כך, עולה הביקוש למוצר לוהט בשוק כיום והוא עוקבים באינסטגרם.

קרא עוד...

בעלי אתרים ברשת האינטרנט המסועפת מעוניינים כולם להשיג מספר דברים עקרוניים ובסיסיים אשר עבורם יהיו מוכנים להשקיע משאבים בקבלת עזרה מקצועית מחברה המיעה שירותים לבניית אתרים שירותי קידום באינטרנט : הם מעוניינים שכמה שיותר גולשים מתוך קהל היעד המסומן ייכנסו לאתר ואפילו יותר מפעם אחת, ישהו בו זמן ממושך ויפעלו באופן שיתרום לבעלי האתרים להרוויח, בין אם מדובר ברכישת מוצר או שרות מסוימים ובין אם מדובר בהפצתו של רעיון או קריאה לשינוי חברתי. כך או כך שאיפתם של בעלי אתרי האינטרנט לגרום להם לאתרים להיות מדורגים גבוה ברשת כך שבסופו של דבר יופיע בעמוד הראשון.

קרא עוד...