אחסון ענן הוא מודל חדשני להפקדת נתונים שבו מידע דיגיטלי כגון מסמכים, תמונות וסרטונים מאוחסן בשרתים וירטואליים או בענן. שרתים אלה מנוהלים ומתוחזקים על ידי חברות צד שלישי, ומונעים ממך את הצורך להתעסק בכך בעצמך.

קרא עוד...

לפני שאתם מתחילים לחפש ערוצים בטלגרם, עליכם להיות ברורים לגבי מה שמעניין אתכם. בין אם מדובר בטכנולוגיה, עסקים, ספורט או חינוך, ישנם ערוצים שמתמקדים בכמעט כל נושא. הגדרת התחומים שמעניינים אתכם תסייע לכם לצמצם את טווח החיפוש ותקל עליכם למצוא ערוצים שמעניינים אתכם.

קרא עוד...

כולנו עוברים להשתמש באינטרנט, על חשבון פעולות שהצריכו בעבר בזבוז זמן וכסף. ואנו לא מדברים רק על הזמנת ציוד משרדי עד המשרד או קניות ברשת בלי לצאת מהבית. אפילו בנושא החשבוניות, יש לאינטרנט מה להציע. בשורות הבאות נסביר כל מה שצריך לדעת על מעבר לחשבוניות אונליין, איך עושים את זה ומה זה אומר.

 

קרא עוד...

קרדיט תמונה: Unsplash

אינסטגרם היא אחת הפלטפורמות הפופולאריות כיום, בין אם זה לשימוש אישי ופנאי או לקידום עסקי, הוא המקום בו כולם נמצאים לכן לא מפתיע שהוא משדרג את עצמו ללא הפסקה. במהלך האבולוציה שלו אנחנו רואים שימוש נרחב יותר של עיצובים, אפקטים וכמובן פילטרים.

קרא עוד...

אבטחת מידע בענן ציבורי וארגוני הוא נושא הדורש זמן ומשאבים מרובים כדי להבטיח תפקוד מקסימאלי ופרודוקטיבי מהעסק שלכם. נושא אבטחת המידע הופך לכאב ראש ומדיר שינה מעיניהם של מנהלי ארגונים רבים המשתמשים בשירותי ענן.

קרא עוד...

קרדיט: freepik

בישראל וגם בעולם קיימים עסקים שונים. יש המתמחים בתחום כמו מסעדנות, אחרים פותחים מעדניות, ויש שאוהבים יותר תחומים כמו הייטק, מחשבים או עריכת דין. כל עסק באשר הוא זקוק לפרסום טוב, אחרת הוא פשוט לא ישרוד את השוק התחרותי. אבל אם בעבר ניתן היה להסתפק בפרסום שלטי חוצות או מודעות בעיתון, הרי שהיום בעידן הטכנולוגי שלנו אנו חייבים להשתמש באמצעי השיווק הדיגיטלי העומדים לרשותנו. וכאן חברה לשיווק דיגיטלי נכנסת לתמונה.

קרא עוד...