מפקחי משרד הפנים, מינהל מקרקעי ישראל בסיוע שוטרי משטרת ישראל פינו חוות בקר פיראטית שהוקמה על אדמות מדינה סמוך לכפר ג'ת יאנוח באיזור נהריה. הכוחות הכבדים שהגיעו למקום באישון לילה נתקלו ביידוי אבנים. כוחות המשטרה בסיוע מסוק משטרתי עצרו 3 קטינים החשודים בניסיון לשבש את הפינוי

חווה בקר פיראטית, בשטח של כ- 10 דונם, שהוקמה על אדמות מדינה הסמוכות לכפר ג'ת יאנוח פונתה ע"י כוחות כבדים שכללו את מפקחי משרד הפנים ומינהל מקרקעי ישראל, שוטרי משטרת ישראל, מתפ"א, מסוק משטרתי וציוד מכני הנדסי כבד.

במהלך הפינוי, שהחל באישון לילה מחשש להפרות סדר, החלו מתפרעים לידות אבנים על הכוחות שעסקו בפינוי הפלישה. המתפרעים אותרו בסיוע מסוק משטרתי שליווה את הכוחות, ושלושה קטינים נעצרו ע"י המשטרה בחשד ליידוי האבנים ולניסיון לשבש את הפינוי, שבוצע בצו של משרד הפנים. יידוי האבנים הסתיים ללא נזק או נפגעים.

הפולש, ג'יהאד עטאללה, קיבל מהמינהל היתר לרעות את פרותיו בחלקה המיועדת למרעה, אך הפר את ההיתר והקים על השטח מבנים בלתי חוקיים, בהיקף של כ- 2,700 מ"ר בנוי, שכללו סככות ענק ששימשו כרפתות לפרות וכבשים, קונטיינרים, מרכזי האכלה ועוד.

בשנים האחרונות פתחו במשרד הפנים ובמינהל מקרקעי ישראל בתהליך משפטי נגד עטאללה שנועד לפנותו מאדמות המדינה אליהן פלש כשהוא נוהג בהן כשלו. תהליך זה הסתיים בפינוי, שבוצע בצו של משרד הפנים, ולווה בהריסת המבנים הבלתי חוקיים שבנה עטאללה. הפרות והכבשים הועברו אל שטחי המרעה הסמוכים. כעת יפעל המינהל לבטל את היתר המרעה של עטאללה בעקבות הפרת התנאים ובניית המבנים הבלתי חוקיים.