הראל חברה לביטוח משיקה תכנית ביטח סיעודי חדשה: "סיעודי לכל". התכנית החדשה מאפשרת לקהל הרחב רכישת פוליסת ביטוח סיעודי במחיר אטרקטיבי במיוחד המשקף הנחה של בין 30%-40% לכל החיים לעומת תכניות הביטוח הקיימות כיום בשוק. בניגוד לפוליסות הקבוצתיות השונות, בהן משתנים דמי הביטוח מעת לעת, ואין כל ערובה לכך שהמחיר בעתיד יהיה בר השגה עבור הציבור הרחב, בפוליסת "סיעודי לכל" המחירים ידועים מראש והינם אטרקטיביים

כלים

מצב סיעודי הנו בגדר קטסטרופה כלכלית ונפשית עבור המבוטח ובעיקר - עבור בני משפחתו. לפיכך תחום זה הוא אחד התחומים שחיוני לרכוש עבורם הגנה ביטוחית ראויה ובגיל מוקדם, על מנת שיצטברו זכויות למבוטח לטווח הארוך וכדי שדמי הביטוח יהיה בסכום שווה לכל נפש.

"סיעודי לכל" הינה תכנית בפרמיה קבועה (כולל צבירת ערכי סילוק), במסגרתה ניתן לרכוש כיסוי המעניק פיצוי חודשי לתקופות של 36 חודשים, 60 חודשים, 100 חודשים או לכל החיים. מקרה הביטוח מוגדר בעת אי יכולת לבצע 3 פעולות מתוך 6 פעולות ( (ADLוכן במקרה של תשישות נפש, כולל אלצהיימר.

התכנית כוללת תקופת המתנה של 12 חודשים מהרגע שהמבוטח הופך סיעודי, ובכך מאפשרת השלמה ביטוחית עבור לקוחות קופות החולים שברשותם כיסוי סיעודי חלקי בפוליסות הקבוצתיות של הקופות. בנוסף, כוללת התכנית כיסוי המותאם להוצאות בפועל של אדם סיעודי ע"י מתן פיצוי של 50% מהסכום הנרכש לאדם השוהה בבית, ופיצוי של - 100% מהסכום הנרכש למבוטח השוהה במוסד סיעודי בו עלות הטיפול גבוהה יותר, ובכך מתאימה לצורכי המבוטח.

"פרדי רוזנפלד">פרדי רוזנפלד , ראש חטיבת הבריאות בהראל ציין "התכנית החדשה, שמה דגש על תכנון פיננסי ללקוח לפי צרכיו, הכנסותיו והכיסויים מביטוחים אחרים. בזכות תכנון זה מעניקה התכנית פתרון ביטוחי לאוכלוסיה רחבה אשר מעוניינת לרכוש ביטח סיעודי פרטי אך נמנעה עד כה לעשות זאת בשל העלויות. התכנית מתאימה ואטרקטיבית במיוחד לאנשים בני 50 ומעלה אשר טרם הצטרפו לתכנית ביטוח סיעודי, ומבקשים להבטיח את עתידם בכיסוי סיעודי מקיף תמורת תשלום מוזל משמעותית של עשרות אחוזים מהתעריפים הקיימים. לצד זאת, התכנית יכולה לשמש כמענה למבוטחים שברשותם ביטוח סיעודי בפרמיה משתנה אשר בעת המעבר לפרמיה קבועה בגיל 65, התעריף עבורם יתייקר באופן משמעותי במוצרים הסיעודיים הקיימים".

במסגרת הקשר השוטף של החברה עם סוכניה עולים רעיונות למוצרים שונים ומוצר זה הנו פרי רעיון שהתגבש ביחד עם סוכן הביטוח דב ברומר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS