את ח"כ מאיר שטרית (קדימה) אתם בטח מכירים כפוליטיקאי וותיק שכיהן כשר בממשלות רבות, אך לא בטוח שהכרתם את הצד הרך שלו כסופר ילדים. מסתבר ששטרית כתב ספר ילדים בשם "פארה העכברה שהתחתנה" ואותו הוא הקריא לראשונה לילדים במסגרת שעת סיפור בכנסת

בט"ו בשבט חגגה הכנסת יום הולדת וילדים רבים שהוזמנו לספריית הכנסת נהנו מ"שעת סיפור" בכיכובם של חברי הכנסת. את הפתעת האירוע סיפק ח"כ מאיר שטרית שהקריא לילדים ספר שהוא כתב בעצמו בשם "פארה העכברה שהתחתנה".

"לא תכננתי להיות סופר ילדים", מסביר שטרית. "למעשה, כתבתי טיוטה של הספר מתוך מחשבה שאקריא אותו לילדיי דודו ונעמה לפני השינה. במקרה, צלם שישב במליאת הכנסת צילם אותי מקליד את הספר ומאז קיבלתי המון פניות מהוצאות לאור שביקשו לפרסם את הספר. בהתחלה סירבתי אך מוציאה לאור עקשנית הצליחה לשכנע אותי בסופו של דבר".

הספר "פארה העכברה שהתחתנה" שבקרוב יצא בגרסה אלקטרונית להורדה באינטרנט, מספר את סיפורה של פארה, עכברה שחיפשה לה בעל במשך זמן ארוך עד שלבסוף פגשה עכבר שאהבה. חיי האהבה נחלו קושי כשבני הזוג ביקשו להכין מרק ולא היו להם כלי בישול. מכאן מתחילה השתלשלות קומית של אירועים שבסופם זוג העכברים מוצאים פתרון וחיים באושר ואושר.