כנסת ישראל תדון בתמיכה של הח"כים הערביים בבכיר הג'יהאד האיסלאמי שובת הרעב: "הח"כים הערביים פתחו קו סיוע לטרור בתוך כנסת ישראל". ח"כ דני דנון יקיים דיון במליאת הכנסת בנושא ה"עליה לרגל" של הח"כים הערביים אל המחבל, בכיר הגיהאד האיסלאמי, שובת הרעב

סגן יו"ר הכנסת, ח"כ דני דנון יזם דיון במליאת הכנסת בנושא חברי הכנסת הערביים ש"עלו לרגל" לביה"ח בו נמצא המחבל שובת הרעב. הדיון אושר היום (ב') בנשיאות הכנסת ויעלה למליאת הכנסת ביום ד' הקרוב: "הח"כים הערביים מוזמנים להצטרף לשביתתו של המחבל, אך זה לא ירתיע את מדינת ישראל מלהגן על אזרחיה". לדבריו, חברי הכנסת הערביים חצו כל קו אדום אפשרי, ועכשיו הם החליטו לתמוך במחבל עצור ולגנות את מדינת ישראל.

דנון יזם את הדיון לאחר שבסוף השבוע האחרון, שלושה חברי כנסת ערביים ביקרו את המחבל והוציאו הודעות גינוי נגד מדינת ישראל: "טיבי משבח שהידים, זועבי עולה על המרמרה ומצטלמת עם מחבלים משוחררים, וברכה חוגג עם בכירי חמאס, הביקור מהווה המשך של קו הסיוע לטרור שהח"כים הערביים פתחו בכנסת" אמר דנון.

לדבריו, נאמנותם של אותם ח"כים נתונה למחבלים ורוצחים ולא למדינת ישראל: "אין ספק שמדובר בהמשך של הפרובוקציה הבוגדנית של חברי הכנסת הערביים- מקומם של כל אותם ח"כים, סייעני הטרור, בלשכה המדינית של משעל וחמאס ולא בכנסת ישראל".