רועי שיקר, הינו מנהל פעילות אקרן (EKRAN) בקונסיסט מערכות

לקראת כנס לשכת המבקרים הפנימיים ישראל - פחות הונאות, גניבת והשחתת מידע בארגונים. ביום רביעי הקרוב ה 4 לינואר 2017, יערך כנס החורף של לשכת המבקרים הפנימיים בישראל. בכנס ישתתפו למעלה מ-250 חברות, מבקרות ומבקרים מכל מגזרי המשק (משרדי ממשלה, חברות ציבוריות וממשלתיות, בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי, רשויות מקומיות ומועצות ועוד). בין המרצים: איילת שקד שרת המשפטים, קרנית פלוג נגידת בנק ישראל ויוסף חיים שפירא, מבקר המדינה.

קרא עוד...

בניית אתר לסלולר

כל מי שיש לו עסק ורוצה להגיע אל כמה שיותר לקוחות יודע לומר: אם לא נשקיע בנוכחות האינטרנטית יהיה לנו מאוד קשה להצליח לעמוד בקצב התחרות. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם רוצים לעשות הכול כדי להופיע אונליין, שכן הלקוחות שלכם שמחפשים אתכם ירצו לדעת שיש לכם נוכחות באינטרנט.

קרא עוד...

‏חברת Lightricks הישראלית, משיקה את הדור הבא של אפליקציית עריכת תמונות הסלפי שלה, Facetune, לאחר שהגרסה הראשונית כבשה את העולם והפכה לאחת האפליקציות הישראליות הנמכרות ביותר בכל הזמנים - לראשונה, האפליקציה מוצעת להורדה בגרסה חינמית. האפליקציה כוללת עריכת תמונות פורטרט בזמן אמת, באמצעות מציאות רבודה (Augmented Reality) ומגוון כלים חדשניים מבוססי בינה מלאכותית.

קרא עוד...

תומר באקסלרטור, צילום: גיא חצרוני

• ערב ההשקות של מיזמי המחזור השלישי של 'A3i' לטכנולוגיה מסייעת ייערך ביום א' 27.11.16 במכון ויצמן

• בערב ההשקות ייחשפו 10 סטארטאפים טכנולוגיים וחברתיים לשיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות

קרא עוד...

סקר חדש של ג'ון ברייס הדרכה, לקראת שבוע אורקל: מתחזקת רוח היזמות בקרב סטודנטים ישראלים למחשבים: 77% חולמים על סטארטאפ משלהם: 34% מתכוונים להקים סטארטאפ 43% שוקלים זאת כאופציה להמשך. החסם הגדול ביותר הוא חוסר ביטחון כלכלי

קרא עוד...

רונית לפידור בלו, מנכ"לית SAS ישראל

במשך שש שנים רצופות, SAS ממוקמת באופן קבוע באחד משני המקומות הראשונים בדירוג של World’s Best Multinational Workplaces . זה מסביר מדוע החברה נהנית משיעורי תחלופת העובדים הנמוכים ביותר בתעשיית ההיי טק. במקום הראשון דורגה חברת Google ובמקום הרביעי חברת Dell EMC.

קרא עוד...

הדמיית קמפוס אינטל החדש בפתח תקווה

אינטל הכריזה היום (שלישי) על הפלטפורמה החדשה שלה לניהול בניינים חכמים: BMP (Building Management Platform). בעזרת הפלטפורמה, בניינים קטנים ובינוניים יכולים להפוך לחכמים, להגדיל את החיסכון באנרגיה וכן לאפשר שימוש מהנה ופרודוקטיבי בבניין על ידי דייריו.

קרא עוד...

מנכל PresenTense מקבל את פניו של מייק באירד במשרדי הארגון, אפריל 2016, קרדיט: פלאש 90

המשלחת בהובלתו של ארגון PresenTense תיפגש עם גורמי ממשל, משקיעים ושותפים עסקיים פוטנציאליים וזאת גם לאור העובדה שבאוסטרליה החלו להטיל מס מיוחד שמיועד לתמיכה באנשים בעלי מוגבלויות

קרא עוד...

חברת eBay חתמה על הסכם לרכישת החברה הישראלית קוריגון

חברת eBay חתמה על הסכם לרכישת החברה הישראלית קוריגון. טכנולוגיית זיהוי ועיבוד התמונות של קוריגון יסייעו בסידור הקטלוגים של eBay ויאפשרו קבלת תוצאות חיפוש רלוונטיות יותר עבור לקוחות eBay

קרא עוד...

כרמי גילון

פתרונה של Cytegic שבראשה עומד כרמי גילון, משמש ממשלות וארגונים גדולים על מנת לייעל את פעילויות האבטחה היום יומיות, להעלות את המוכנות הארגונית למתקפות סייבר, וליישם גישה אסטרטגית יותר ופרואקטיבית בנוגע לאבטחת סייבר. שי זנדני, מנכ"ל וממייסדי Cytegic: "גרף המכירות שלנו עולה על גדותיו, ושוק ניהול סיכוני הסייבר עומד להתפוצץ."

קרא עוד...