בניית אתרים בתקופה זו הינה תעשייה המשמשת כראש בכל מה שקשור לשיווק עסקים קטנים וגדולים ברשת, בין אם אנו עוסקים בבתי עסק בעלי נוכחות מסוימת ברשת האינטרנט או עסקים עם ותק שעוד לא פרצו לאווירת הרשת הגלובלית. בניית אתרים ברשת הוא הליך התובע הרבה מאד מחקר מקדים ואיזשהו אפיון בכדי שיהיה ניתן להגיע להישגים והתוצאות הטובות ביותר בעבור הצרכים המסוימים.

קרא עוד...

כך תחסכו כסף עם פיתוח תוכנה במיקור חוץ

חברות הייטק רבות מתלבטות האם לגייס כוח אדם נוסף או לפנות לחברות המציעות מתכנתים במיקור חוץ. עובדים מיומנים ומקצועיים, שיגבירו את התפוקה ויתרמו להצלחת הפרויקט מבלי שיהיה צורך להשקיע בהכשרתם. פיתוח תוכנה במיקור חוץ הוא בעל יתרונות רבים במיוחד כאשר בוחנים עלות מול תועלת. כיצד תוכלו לייעל את פעילות מחלקת התוכנה עם אאוטסורסינג ועל מה לשים דגש בפנייה לשירותי מיקור חוץ?

קרא עוד...

האתר שלך חייב להופיע בתוצאות החיפוש בגוגל. אם לא תהיה שם לא תהיה קיים ויש לך שתי אופציות לעשות את זה - בצורה אורגנית או ממומנת. לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה ואם יש לך את התקציב לרקוד של שתי החתונות מה טוב, אך אם לא, הנה כמה הבדלים בין שתי האופציות הללו.

קרא עוד...

השבוע הושק המיזם המשותף ל- DSV ו SOSA- - (רשת חדשנות גלובאלית), אשר יפעל בתחילה ב- DSV בישראל במסגרתו סטארטאפים נבחרים יזכו לייעוץ, תמיכה וליווי. סיגל מנהיים-קצוביץ', מנכ"לית DSV ישראל: אנחנו גאים להתחיל את המיזם קודם כל בישראל. סצנת הטכנולוגיה המקומית היא מהמרשימות בעולם ואנחנו רוצים להיות השותף הלוגיסטי של התעשייה הזו . עזי שפר מנכ"ל SOSA, " SOSA תסייע בחיבור בין יזמים ומיזמים בתחום ותהווה חלק ממהלכי החדשנות של החברה פה בישראל".

קרא עוד...

בעלי עסקים בכל הארץ מעוניינים להגדיל מכירות וליהנות מלקוחות חדשים, לאחר ההשקעה באתר אינטרנט מעוצב ומושקע כדאי להקים גם חנות אינטרנטית על מנת למכור מוצרים ללקוחות מכל הארץ, ללא תלות גיאוגרפית ובלי להמתין ללקוחות שיגיע לעסק. חנות מקוונת מאפשרת לכם לזכות בחשיפה רחבה ולמכור מוצרים בקלות ובנוחות ללא תלות בשעות הפעילות של העסק. לקוחות יכולים לקרוא מידע על מוצרים שונים, להזמין פריטים בכל שעה משעות היום, ואתם זוכים לגידול משמעותי במכירות וברווחים.

קרא עוד...

אין זה סוד שההייטק הישראלי הוא הקטר שמושך את הרכבת הכלכלית, אין זה סוד שההייטק הישראלי הוא ענף היצוא הבולט של ישראל, לא רק במספרים, מוצרים והכנסות, אלא גם בתדמית ובפרסום.

קרא עוד...

עפר מגן וגלעד כץ ויובל שפרינץ- תלמידי אתגר של אוניברסיטת חיפה שקטפו את המקום השני. קרדיט- דוברות אונ חיפה

שלושה תלמידי תיכון מישראל הלומדים לתואר ראשון במדעי המחשב במסגרת תכנית "אתגר" של אוניברסיטת חיפה הצליחו לכבוש את המקום השני בתחרות סייבר בינ"ל יוקרתית. התחרות, אשר אורגנה על ידי אוניברסיטת ניו יורק, התקיימה לראשונה בישראל בין כתלי אוניברסיטת בן גוריון בשיתוף מרכז המצוינות לאבטחת סייבר של IBM באוניברסיטה, ובסיומה עלה לשידור ראש תוכנית שבוע הסייבר העולמי מאוניברסיטת ניו יורק וברך את המשתתפים הישראליים על הישגיהם המרשימים.

קרא עוד...

מהנדס חשמל

בשנים האחרונות אנחנו שומעים (ואומרים) יותר ויותר מושגים הקשורים במערכות חכמות. החל מהטלפון החכם שיש לכולנו בכיס ועד לחפצים שחשבנו בעבר שהם פשוטים לחלוטין אך כיום מוצמד להם התואר "חכמים", והם כבר עושים הרבה יותר דברים ממה שהם עשו בעבר.

קרא עוד...

סטארטאפ

המהפכה הטכנולוגית הדרמטית שאנחנו נמצאים בעיצומה משפיעה על תחומי חיים רבים, ובהם כמובן גם עולם הרפואה - אבל במרפאות הבסיסיות, אלה שפועלות במסגרת הקהילה ובעצם מהוות את הממשק הראשוני והעיקרי שלנו עם הרפואה, הנוכחות של הטכנולוגיה עדיין מצומצמת מאוד.

קרא עוד...

רוצים לקחת חלק מחגיגת הקניות ברשת אבל הפעם מהצד של האנשים המכניסים מזה כסף ולא מאלו שמוציאים אותו? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות הליכי בניית חנויות וירטואליות ברשת.

קרא עוד...