אוזניות אלחוטיות

מתנות

אחת המשימות הקשות לבני המשפחה ולחברים היא לחפש מתנות עבור בני הנוער. תחומי ההתעניינות שלהם שונים בדרך כלל באופן מהותי מאלו של הילדים מצד אחד ושל המבוגרים מצד שני ולכן יש התלבטות עצומה על אופייה של המתנה שתמצא חן בעיניהם. אחת הדרכים המומלצות היא לשאול את מי שחוגג בקרוב יום הולדת, מה הוא צריך ומהם הפריטים שישמחו אותו. יש כאלו שיתביישו לבקש חפץ זה או אחר ויש גם אחרים שמרגישים שיום הולדת זו באמת הזדמנות נהדרת לבקש מקרובי המשפחה האהובים את המתנות שעליהם הם חלמו.

קרא עוד...

התיאטרון הוא אמצעי נהדר לפתח את היצירתיות, הדמיון והביטחון העצמי של ילדים. באמצעות משחק, שירה, ריקוד ועוד, ילדים לומדים להביע את עצמם, לשתף פעולה עם אחרים וליהנות. כדי לעודד ילדים לאהוב תיאטרון, כדאי לנקוט בכמה דרכים:

קרא עוד...

בוודאי שמעתם לא מעט סיפורים מבני משפחה וחברים לגבי שינה רצוצה, שעות מעטות, בכי רציף לאורך כל הלילה, קושי בהרדמת התינוק ועוד סיפורי בלהות. החשש הזה מקנן בכל ההורים הטריים ובואו נודה על האמת גם אצל הוותיקים והמנוסים ביותר. אם כך מהם שלבי השינה? מתי מתחילים ללמד את הבייבי איך לישון לבד? אילו כלים עומדים לרשותכם? על כל השאלות הללו ועוד נענה לכם במאמר זה.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: Pixabay

גיל ההתבגרות יכול להיות תקופה מאתגרת הן עבור ההורים והן עבור ילדיהם. זוהי תקופה של התפתחות פיזית, רגשית וקוגניטיבית מהירה, ולעתים קרובות היא מביאה לשינויים משמעותיים בדינמיקה המשפחתית.

קרא עוד...

ילדים חובבי גיימינג עוברים בין עולמות, יוצאים למסעות והרפתקאות, פוגשים בדמויות, מפליגים עם הדמיון ומשכללים תוך כדי את כישורי החשיבה היצירתית.
עולם המשחקים לא מפסיק להפתיע בכותרים ובמשימות ואתגרים והילדים נרגשים להתחיל משחק חדש כאשר בין הדמויות המתחלפות, התפאורה המשתנה והפעילויות יש כוכבי על ששומרים על מעמדם המתמשך כגיבורי גיימינג בלתי מעורערים – כאלה הם האחים סופר מריו.
המשחק הוותיק שגדלו עליו שחקנים רבים ממציא את עצמו בלי הפסקה והפך לתופעה תרבותית עולמית כולל מרצנדייז וסרטים ופשוט אי אפשר לעמוד בקסם של האחים ויתר הדמויות שמלוות אותם לאורך המסע.

קרא עוד...

לכל הורה יש את אותה המשאלה, שעה שהוא מחזיק את התינוק הקטן שנולד לו בזרועותיו. כולנו, כל ההורים, רוצים לגדל את הילדים שלנו בעולם נפלא. אנחנו מוכנים לעשות הכל, כדי לתת לילדים שלנו את הכלים לגדול בסביבה תומכת, מאושרת, אוהבת וכזו שלא יחסר להם בה דבר. העניין הוא שבעולם החדש בו אנחנו חיים, העולם הדינמי והמאתגר בו אנחנו חיים, זה שהטכנולוגיה בו מתקדמת בכל יום בצעדי ענק, אנחנו לא תמיד יודעים מה הדבר הנכון לעשות. במאמר הבא אנחנו רוצים לדבר אתכם על בחירה נכונה של משחקים לילדים. מדוע הבחירה הזו קריטית ואיך זו יכולה לשמור על הילדים שלנו בעולם מתקדם. רוצים לשמוע עוד? אנחנו כאן.

קרא עוד...

קרדיט לתמונות FREEPIK

בשעה טובה עומדת להוולד לכם בת או שאולי היא כבר הגיחה לאוויר העולם. עכשיו, השלב הבא הוא להחליף את השם "בוטן" או " פיצי" בשם ממשי איתו בתכם עתידה להתהלך בעולם. בחירת שם היא לא עניין של מה בכך והיא יכולה להשפיע רבות על אופן ההתייחסות לבתכם, על המזל שילווה אותה לפי הקבלה, ועל אספקטים נוספים בחייה. במאמר זה אספנו עבורכם מגוון טיפים לגבי עשה ואל תעשה בעת בחירת השם לבתכם כדי לעזור לכם לצלוח את השלב הזה בקלות ועם הרבה מזל.

קרא עוד...