אמנות הייתה מאז ומתמיד נושא שנוי במחלוקת – אמירות הטמונות בחובה מעוררות דיונים סוערים, טכניקות וחומרים חדשים עשויים להיות מרגשים ומבריקים בעיני אחדים ותופעה מזעזעת בעיני אחרים, אך נדיר למצוא מחלוקת סביב זכות קיומו של תחום אמנות שלם. מבחינות רבות, הגרפיטי נופל בדיוק תחת הגדרה זו וייתכן שמלבד אמנות הקעקועים, זהו תחום האמנות היחיד שהמחלוקת לגביו חריפה כל כך. על אף שהגרפיטי נתפס פעמים רבות כאמנות מודרנית, מדובר באחד המדיומים העתיקים ביותר.

קרא עוד...

כל אדם אשר עורך אירוע, מעוניין שהאירוע שלו יהיו חוויתי, ייחודי ובלתי נשכח. על מנת שהאירוע שלו אכן יהיה כזה, עליו לבחור באטרקציות הטובות ביותר עבור האירוע שלו. אם מדובר באירוע אשר מכיל בין האורחים שבו גם ילדים, הרי שהאטרקציה הטובה ביותר עבור אירוע מעין זה היא: מתנפחים. הבחירה השכרת מתנפחים עבור אירועים, הופכת כל אירוע מאירוע בנאלי ושגרתי, לאירוע יוצא דופן ובלתי נשכח.

קרא עוד...

חברת גאוני - הארנב השובב(צילום - אופיר וייס)

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, השיקה לחג החנוכה מגוון משחקים חדשים, שיספקו לילדים ולכל בני המשפחה שעות רבות של הנאה, לצד העשרת ידע ופיתוח מיומנויות חשיבה ומוטוריקה.

קרא עוד...

 צעצועי כוח פיג'יי . מוסך עם ערכת שיגור -299  שח( צילום - יחסי ציבור)

חברת "טופ פליי ישראל", המשווקת בישראל מותגי צעצועים מהמובילים בעולם, בהם JADA, Carrera RC, Smoby, TAIYO, DICKIE TOYS,SIMBA ועוד, השיקה מגוון צעצועים חדשים ומיוחדים:

קרא עוד...

"הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם" – משפט זה, שהפך זה מכבר לסוג של קלישאה, הוא בגדר אמת ברורה כשמש עבור מיליוני אנשים בעולם הקשורים באופן עמוק לכלב שלהם, למספר כלבים או באופן כללי למין המופלא הזה של כלב הבית, המתאפיין בחיבור ייחודי לבני אדם, מסוג אותו לא ניתן למצוא אצל אף בעל חיים אחר.

קרא עוד...

על מה אתם צריכים לחשוב כשאתם מלבישים את תינוקכם בחילופי העונות

חורף גשום וסוער, חדר לידה מלא ברעש, לאחר כמה שעות ארוכות יצא לאויר העולם התינוק לו חיכיתם במשך 9 חודשים. מבית החולים תשוחררו כשהתינוק עטוף כולו, כולל כובע צמר וגרביים פצפוניות, ומוכן להגיע למשכנו החדש. הבית החמים שלכם.

קרא עוד...

פעילויות לילדים בחג סוכות

חג סוכות מעבר לפינה, ואם עדיין לא הצלחתם להתאושש מהחופש הגדול – מחכה לכם שבוע שלם בו תצטרכו למצוא דרכים להעסיק את הילדים. בין אם תבחרו לבלות את חול המועד מחוץ לבית או בתוכו – אספנו עבורכם כמה רעיונות נהדרים.

קרא עוד...