נשים רבות לאחר ההריון והלידה מניקות את התינוקות שלהן וכדי להנות מחוויית ההנקה בצורה מושלמת רצוי שיהיה מקום נוח בו האם תניק את התינוק שלה. ישנה חשיבות למקום ההנקה כדי שהאם תוכל הנות בצורה אופטימלית מתהליך ההנקה וכך היא והתינוק שלה מרוויחים תהליך הנקה מהנה ומיוחד עבור שניהם. יותר מכך, חשוב שהאם תרגיש בנוח כאשר היא מניקה את התינוק שלה כדי להעצים את חוויית ההנקה ולשם כך חשוב שהאם תרכוש כורסת הנקה איכותית ונוחה. לשם כך נשאלת השאלה היכן ניתן לרכוש כורסאות מומלצות להנקה? אנחנו בחברת "כיסא נדנדה" נשמח לספק עבורכם כורסאות מומלצות להנקה במגוון דגמים ועיצובים. כל מה שעליכן לעשות הוא לבחור את הדגם שתרצו לכורסת הנקה ובכך להנות עם התינוק מחוויית הנקה ייחודית וכיפית לאם ולתינוק שלה.

קרא עוד...

ג'יפ ממונע לילדים

מה עושים במהלך החופש הגדול? ובכן זו שאלה שמעסיקה לא מעט הורים, ולא בכדי. במהלך חופשת הקיץ, הילדים עשויים למצוא את עצמם ישובים מול המסכים לאורך זמן, ובמקרים מסוימים משתעממים ולא מוצאים תעסוקה. כיצד ניתן להעסיק את הילדים בחופש? הנה 7 הצעות:

קרא עוד...

אמנות הייתה מאז ומתמיד נושא שנוי במחלוקת – אמירות הטמונות בחובה מעוררות דיונים סוערים, טכניקות וחומרים חדשים עשויים להיות מרגשים ומבריקים בעיני אחדים ותופעה מזעזעת בעיני אחרים, אך נדיר למצוא מחלוקת סביב זכות קיומו של תחום אמנות שלם. מבחינות רבות, הגרפיטי נופל בדיוק תחת הגדרה זו וייתכן שמלבד אמנות הקעקועים, זהו תחום האמנות היחיד שהמחלוקת לגביו חריפה כל כך. על אף שהגרפיטי נתפס פעמים רבות כאמנות מודרנית, מדובר באחד המדיומים העתיקים ביותר.

קרא עוד...

כל אדם אשר עורך אירוע, מעוניין שהאירוע שלו יהיו חוויתי, ייחודי ובלתי נשכח. על מנת שהאירוע שלו אכן יהיה כזה, עליו לבחור באטרקציות הטובות ביותר עבור האירוע שלו. אם מדובר באירוע אשר מכיל בין האורחים שבו גם ילדים, הרי שהאטרקציה הטובה ביותר עבור אירוע מעין זה היא: מתנפחים. הבחירה השכרת מתנפחים עבור אירועים, הופכת כל אירוע מאירוע בנאלי ושגרתי, לאירוע יוצא דופן ובלתי נשכח.

קרא עוד...

חברת גאוני - הארנב השובב(צילום - אופיר וייס)

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, השיקה לחג החנוכה מגוון משחקים חדשים, שיספקו לילדים ולכל בני המשפחה שעות רבות של הנאה, לצד העשרת ידע ופיתוח מיומנויות חשיבה ומוטוריקה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים