כלים

נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, ודיקן הפקולטה להנדסה בשנקר, פרופ' שמואל קניג, הודיעו על מינוי של ד"ר עופר שוורצגלס לראש המחלקה להנדסת אלקטרוניקה בשנקר

ד”ר עופר-שוורצגלס(צילום: תמי דהן)שוורצגלס (47), מגיע מתעשיית תכנון השבבים, ומביא עימו לתפקיד ניסיון של 20 שנה כמוביל צוותי פיתוח בחברות טכנולוגיות מובילות כמו Novacom, Conexant, 3DV System, ו - BroadLight.

שוורצגלס, בוגר האוניברסיטה העברית (Ph.D.) בפיזיקה יישומית, עומד מאחורי מאמרים מדעיים ופטנטים רבים בתעשיית תכנון השבבים (vlsi).

כעת יוביל שוורצגלס את המחלקה להנדסת אלקטרוניקה בבית הספר הגבוה לעיצוב והנדסה שנקר, בה קיימות כיום שלוש התמחויות ללימודי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה: תכנון שבבים, תקשורת אלקטרונית, ותאורה חכמה.

"מינויו של שוורצגלס הוא חלק מהחזון הכולל של פיתוח זיקה לתעשייה במחלקות השונות של שנקר הנדסה, מתוך כוונה ליצור פרויקטים משותפים והתמחויות ההולמות את צרכי התעשייה כדי להבטיח את השתלבותם של בוגרי "שנקר הנדסה" בענפי התעשייה השונים" אמרה פרופ' יולי תמיר, נשיאת שנקר.

"המחלקה להנדסת אלקטרוניקה בשנקר מכשירה בוגרים ברמה גבוהה ביותר, בעלי יכולת לפתח ולחקור בתחומים הנמצאים כיום בחזית עולם האלקטרוניקה. מינויו של שוורצגלס נועד לקדם את התפיסה הייחודית של המחלקה, המלווה את הסטודנטים בצוות מרצים שיש לו גם ניסיון באקדמיה גם ניסיון בתעשייה" אומר פרופ' שמואל קניג, דיקן הפקולטה להנדסה בשנקר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…
מרס 17, 2019

קורס בניית אתרים

העולם סביבנו עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, שינוי שאפשר לשייך בעיקר לפריצת האינטרנט…