כלים

נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, ודיקן הפקולטה להנדסה בשנקר, פרופ' שמואל קניג, הודיעו על מינוי של ד"ר עופר שוורצגלס לראש המחלקה להנדסת אלקטרוניקה בשנקר

ד”ר עופר-שוורצגלס(צילום: תמי דהן)שוורצגלס (47), מגיע מתעשיית תכנון השבבים, ומביא עימו לתפקיד ניסיון של 20 שנה כמוביל צוותי פיתוח בחברות טכנולוגיות מובילות כמו Novacom, Conexant, 3DV System, ו - BroadLight.

שוורצגלס, בוגר האוניברסיטה העברית (Ph.D.) בפיזיקה יישומית, עומד מאחורי מאמרים מדעיים ופטנטים רבים בתעשיית תכנון השבבים (vlsi).

כעת יוביל שוורצגלס את המחלקה להנדסת אלקטרוניקה בבית הספר הגבוה לעיצוב והנדסה שנקר, בה קיימות כיום שלוש התמחויות ללימודי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה: תכנון שבבים, תקשורת אלקטרונית, ותאורה חכמה.

"מינויו של שוורצגלס הוא חלק מהחזון הכולל של פיתוח זיקה לתעשייה במחלקות השונות של שנקר הנדסה, מתוך כוונה ליצור פרויקטים משותפים והתמחויות ההולמות את צרכי התעשייה כדי להבטיח את השתלבותם של בוגרי "שנקר הנדסה" בענפי התעשייה השונים" אמרה פרופ' יולי תמיר, נשיאת שנקר.

"המחלקה להנדסת אלקטרוניקה בשנקר מכשירה בוגרים ברמה גבוהה ביותר, בעלי יכולת לפתח ולחקור בתחומים הנמצאים כיום בחזית עולם האלקטרוניקה. מינויו של שוורצגלס נועד לקדם את התפיסה הייחודית של המחלקה, המלווה את הסטודנטים בצוות מרצים שיש לו גם ניסיון באקדמיה גם ניסיון בתעשייה" אומר פרופ' שמואל קניג, דיקן הפקולטה להנדסה בשנקר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 02, 2020

תכנון קרייקה בעיצוב פנים

מוצאים את עצמכם מתעניינים בתחום העיצוב? יש לכם טאץ׳ אישי ועין חדה לשלב צבעים? יש בכם…
אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…