דיאל תקשורת

(תזונה וכושר)
ניתן לטפל בהפרעות אכילה

הילדים סובלים מבעיות אכילה? אתם לא לבד! "מאוחדת" מזמינה אתכם ליהנות משירותי מרפאה לטיפול בהפרעות אכילה לילדים ומבוגרים.

(דופק החינוך)
לא רוצה לעשות שיעורים

 

שנת הלימודים מתחילה ואתם בחרדה. האם שוב יהיו בבית המאבקים הבלתי פוסקים על הכנת השיעורים? ומה בכלל גורם להתנגדות הרבה של הילדים?

(חדשות הבריאות )
פרופ' עופר פאינרו

לקוחות מאוחדת בחולון ייהנו משירותיו של פרופ' משנה עופר פאינרו, מומחה לפוריות והפריה חוץ-גופית אשר יקבל את מבוטחות מאוחדת במרכז הרפואי הרב תחומי בח-300.

(מתכונים)
מרק לוביו, שעועית אדומה של "פטרה" (צילום: אבי רוקח)

מה מנחם יותר ממרק בימים הקרים שלקראת החורף הגשום? השף סימו בן חובל ממסעדת "פטרה", הגיאורגית המוצלחת שבחוף הקשתות באשדוד, עם מתכון למרק הלוביו המפורסם, מרק שעועית אדומה עם תמר הינדי והמון ירק.

נוצר ב-16.11.2016 04:11
(מאמרים - משפט)
עו"ד שירה קופמן:  יותר ויותר זוגות נפרדים על רקע התנהלות מי מהם בפייסבוק

במציאות של היום, אנחנו חרדים לכמות הלייקים שלנו בפייסבוק יותר מאשר למינוס בחשבון הבנק, אך כשהרשתות החברתיות חודרות לנו לתוך חיי המשפחה, אנחנו מחוייבים להגן על המשפחה בכלל ועל הזוגיות בפרט מההשפעות שלה.

(אופנה)
גלביה הפכה מזמן לפריט על זמני, חובה בכל ארון

לא בכדי זכתה הגלביה המסורתית למחליפה הרשמית של השמלה. הסלבס בארץ ובעולם כבר נצפו בהשקות ומסיבות עם הטרנד החדש, כך גם הפאשניסטיות, מעצבות האופנה והסטייליסטים המובילים, המבינים שלא ניתן להתעלם מפריט הלבוש הצבעוני הזה. בסוף השבוע יתקיים יריד גלביות ראשון מסוגו באשדוד, ובו תחשוף אורנה גלילי, המובילה את אופנת הגלביות בישראל, את קולקציית הגלביות החדשה לרבות מגוון רחב של פריטים בכל המידות, הגוונים והטקסטורות, במחירים ייחודיים.

נוצר ב-01.11.2016 01:11
(גוף - נפש)
בדיקות כלליות במאוחדת ע"י מיטב הפיזיותרפיסטים בשבוע הפיזיותרפיה

מאוחדת משתתפת ב'שבוע הפיזיותרפיה', אשר מטרתו להעלות את המודעות לצורך בפעילות גופנית המותאמת על ידי פיזיותרפיסטים לצורך שמירה על אורח חיים בריא ומניעת נפילות בגיל המבוגר. בתוך כך, מוזמנים לקוחות מאוחדת להגיע לבדיקות כלליות ומגוון הרצאות מרתקות, בין התאריכים 1-3 בנובמבר.

(תזונה וכושר)
ארוחת בוקר במסעדת פטרה באשדוד. חיונית לגוף (צילום: עידן גרוס)

מחקרים רבים מראים מעל לכל ספק כי ארוחת הבוקר הינה ההחשובה ביותר, מכל הארוחות שניתן לצרוך במהלך היום. שף סימו בן חובל, הבעלים של מסעדת "פטרה", מסביר כי "חשוב לאכול ארוחת בוקר, בעיקר לאחר הלילה, בו הגוף עבר מעין צום.

(חדשות הבריאות )
אריזת עלי המורינגה. פלא בריאותי המסייע לפתרון כ-300 מחלות

בשורה חשובה ומשמחת: עלי עץ המורינגה, להם סגולות רפואיות מזה אלפי שנים, משווקים כעלים טריים ברשתות השיווק בישראל על ידי חברת 'מורינגה עץ הפלא'

(חדשות הבריאות )
מאמצע העשור השלישי, לבעלי קוצר ראיה גבוה מומלץ מאוד להתחיל להשתמש במשקפיים עם עדשות מולטיפוקל

מאמצע העשור השלישי, לבעלי קוצר ראיה גבוה מומלץ מאוד להתחיל להשתמש במשקפיים עם עדשות מולטיפוקל או קדם מולטי כאשר הם עובדים מול מחשב, כך גם לבני 40 שאצלם מתחילה בעייה מרחוק. האופטומטריסטית הקלינית ליזט ביטון מ"מסגרת אחרת", מסבירה את חשיבות עדשות המולטיפוקל בגילאים המתבגרים