בדגת הארץ מציעים אלטרנטיבה: פילה דג ישראלי קפוא ואיכותי כתחליף לדגים הקפואים המיובאים. שוק הדגים הקפואים בישראל מגלגל כ-60 אלף טון וכ-1 מיליארד ₪ בשנה

כלים

חברת דגת הארץ, החברה המובילה בישראל בשיווק דגי בריכות טריים ואיכותיים, נכנסת לקטגוריית הדגים הקפואים ומשיקה מוצרים חדש ים שלא קיימים בשוק "פילה בורי ישראלי" עשיר באומגה 3 ו"פילה אמנון ישראלי קפוא".

החברה החלה לשווק בימים אלה דגים קפואים מפולטים ואיכותיים: פילה אמנון קפוא ופילה בורי קפוא אשר גודלו בבריכות בישראל ומתאימים לטעמי המטבח הים תיכוני. הדגים מוצעים ללא תוספת חומרים משמרים או צבעי מאכל ומכילים 92% אחוז דג, כאשר בתהליך הייצור לא מוסיפים לדגים מים.

לדגת הארץ תהליך ייצור ייחודי בו מצפים את הדג בשכבה דקה בלבד של קרח (לא יותר מ-8% קרח) וזאת בניגוד לדגים המיובאים שם אחוזי המים והקרח מהווים כ-20% לפחות מהמוצר הקפוא.

שוק הדגים הקפואים בישראל מגלגל כ-60 אלף טון בשנה וכ-1 מיליארד שקל בשנה.

לדברי שי אגוזי, מנהל השיווק של חברת דגת הארץ: "הגיע הזמן שלצרכנים בארץ תהיה אלטרנטיבה אמיתית ואיכותית של פילה דגים ישראלי קפוא מבית טוב ומוכר. אם עד עכשיו הצרכן הישראלי התרגל שהדגים הקפואים מכילים אחוזים ניכרים של תוספות לא ברורות ומים, הרי שהמוצר שלנו מכיל קרח בלבד ובכמות שאינה עולה על 8% - ז"א שהצרכן הסופי מקבל מנה גדולה יותר של דג עם אחוז מים נמוך".

פילה הדגים הקפואים של דגת הארץ ימכרו ברשתות השיווק ובחנויות במחיר של כ-50 עד 60 ₪ ל-1 ק"ג.

אודות דגת הארץ

דגת הארץ החלה לפעול באוגוסט 2008 והיא בבעלות קבוצת מגדלי הדגים המובילה בישראל, אשר שמה לה למטרה לפתח את שוק הדגים הטריים בארץ תוך התמקדות בפיתוח מוצרים בעלי ערכים מוספים בנושאי איכות ובריאות, כשרות ופיקוח וטרינרי הדוק על כל שלבי הגידול.

מוצרי החברה כשרים בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

__copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS