מתורגמן

משלחות עסקיות ואנשי עסקים שונים מגיעים לישראל למטרות ביקורים עסקיים כל הזמן אלו יכולות להיות משלחות אשר המארחת הרשמית שלהם היא המדינה (דוגמת מוסד ממשלתי כלשהו, ארגון הפועל החסות המדינה וכו') ורבות מאותן משלחות הן אורחות של גופים וארגונים פרטיים, ובכללן לא מעט חברות עסקיות.

קרא עוד...

קפריסין הטורקית

בצפון קפריסין, או בשמה הרשמי "הרפובליקה הטורקית של צפון קפריסין", מתגוררים כ- 250 אלף תושבים, רובם דוברי טורקית, ורק טורקיה ואזרבייג'ן מכירות בה, נראה שעובדה זאת לא מפריעה לישראלים שאוהבים נופש קרוב, שופע ובעיקר זול

קרא עוד...

אתרים בהם האנייה תעגון במהלך ההפלגה

חגיגות יום העצמאות על סיפון הגולדן איריס של מנו ספנות - מנו ספנות בהפלגת השקת עונת האביב, משלבת את חגיגות יום העצמאות על הסיפון. ההפלגה יוצאת ב 23 לאפריל וחוזרת ביום שישי, 05 למאי. יעדי העגינה המשולבים בהפלגה הם איי יוון - כריתים, קורפו, באיטליה תעגון האנייה בבארי ובונציה, ומשם צפונה עד העיר העתיקה של דוברובניק וחזרה דרך עיר הנמל אגיוס ניקולאוס שבכריתים.

קרא עוד...

צילום: באדיבות רויאל קריביאן

לראשונה בעולם: קורס צלילה מקצועי על אניות השייט של Royal Caribbean® בשיתוף עם PADI Professional Association of Diving Instructors -חברת השייט הגדולה בעולם Royal Caribbean® עטורת פרסים בינלאומיים עם מורשת בת 46 שנים של חדשנות הינה היחידה בעולם המאפשרת למפליגים לקבל תעודת צולל מוסמך תוך כדי חופשתם על אניית פאר.

קרא עוד...

הפלגת השקת עונת האביב המשלבת את חגיגות יום העצמאות על הסיפון

באביב היא תשוב בחזרה - עונת ההפלגות 2017 של חברת "מנו ספנות" יוצאת לדרך, ההרשמה בעיצומה. האירו כמעט בשפל היסטורי, זה הזמן להזמין נופש לאביב: אניית 'גולדן איריס' של חברת "מנו ספנות" יוצאת בלוח הפלגות חדש, עם יעדים חדשים, חדרים מרווחים, חבילות למשפחות, סיורים מרתקים ועוד.

קרא עוד...

באתר המלונות הרשמי עלתה הודעת קריסה

אתר המלונות של טראמפ קרס מעודף ביקוש. סקר שנערך בקרב עשרות אלפי אורחים במלונות טראמפ מצא את המלון הטוב ביותר של נשיא ארה"ב. כניסתו של טראמפ לתפקיד נשיא ארצות הברית גרמה לעודף ביקוש לנפוש במלונותיו. באתר המלונות הרשמי עלתה הודעת קריסה המבשרת לגולשים על חוסר אפשרות למתן שרות והמלצה לחזור לאתר במועד מאוחר יותר.

קרא עוד...

האיים המלדיביים

בסקר שנערך בקרב המטיילים הישראלים בשנת 2015 נבחר האיים המלדיביים כיעד הבטן-גב המבוקש ביותר, עם 34% מההצבעות. תאילנד ממוקמת אחריה עם 26% מההצבעות, ובהפרש די גדול אחריה דורגה כרתים שביוון עם 12% מההצבעות בלבד

קרא עוד...