קרדיט : Istock

יש סיבות רבות לבקר בארה"ב, אשר מוכרת, ובצדק, כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. יש מי שרוצים לשהות בארה"ב פרק זמן ארוך יחסית - חודשים ספורים, שנה ויותר, ללמוד, לעבוד, אולי אפילו להגר ולהעתיק את מרכז החיים לשם. אחרים רוצים לטייל בארה"ב, לערוך מסע ברחבי המדינה או לבלות חופשה קצרה באזור כזה או אחר.

קרא עוד...

 יפן טיול מאורגן

אחד הספרים הפופולאריים ביותר בישראל בשנות התשעים היה חווויה יפאנית של שפרה הורן. נדמה שלא היה בית בישראל שלא היה בו את הספר הזה. בדומה לספרו של עזריאל קרליבך "הודו" משנות הארבעים, אשר חשף את הישראלים לנעשה בחצי היבשת ההודית, כך ספר זה חשף בפני הישראלים את הנעשה באחת המדינות המעניינות ביותר במזרח אסיה ובכלל, וללא ספק באחת התרבויות מיוחדות ביותר שקיימות בעולם.

קרא עוד...

יעד ראשון ברומניה – עיר הבירה

ברוכים הבאים ליעד המבוקש ביותר ברומניה, הלא היא עיר הבירה בוקרשט. בה תמצאו את המרכז התעשייתי, המסחרי והתרבותי של רומנים - מוזיאונים, פארקים, מבנים היסטוריים, אטרקציות שאסור לפספס, אמירה טבעית ונכונה של רומניה היפה – הם רק חלק מהרשימה המצפה לכם בעיר הבירה. טיול מאורגן לבוקרשט – טיול שכדאי כבר מעכשיו לתכנן.

קרא עוד...

קרדיט : Istock

באוקיינוס האטלנטי, מול חופי החול האינסופיים של מדבר סהרה במרוקו, נחבא ארכיפלג של איים שהם חלום שמתגשם. אנחנו מדברים, כמובן, על האיים הקנריים – קבוצת האיים בהם האביב הוא תמידי, ויש להם מה להציע לכל מטייל.

קרא עוד...

סרדיניה האי הקסום

מתכננים את החופשה הבאה שלכם? הפליגו לסרדיניה. האי סרדיניה ממוקם בים התיכון, קרוב לחלק הדרומי של איטליה, והוא האי השני בגודלו בים זה. האי הוא למעשה מחוז אוטונומי ויש לו מעמד מיוחד באיטליה עצמה. בימים עברו סבל האי מניתוק, מכיוון שהוא היה מרוחק מהיבשת. על כן, כל טכנולוגיה הגיעה אליו באיחור, כמו גם חוקים חשובים דוגמת השינוי המשמעותי במעמדם של עובדים הכפיים והחקלאים. היום מושך אליו האי תיירים רבים בזכות הנופים המרהיבים ואטרקציות ייחודיות. כך שכדאי לבקר בו ולראות.

קרא עוד...

עבור רבים ויזה לארה"ב היא כרטיס כניסה נחשק לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. מדינה של טיולים מדהימים, הזדמנויות ללימודים וקריירה.
כמובן שבתהליך הוצאת ויזה עליכם לעמוד בתנאים המגבילים של השגרירות והוויזה כשלעצמה לא מעניקה לכם אשרה חוקית לתעסוקה, לימודים או שהייה שחוצה את הזמן המותר, אבל במידה ותרצו לטעום מהחיים באמריקה – זו הדרך לעשות זאת ואולי במהלך ביקור או טיול, תהיה לכם אפשרות לבצע דריסת רגל ראשונית לעתיד. לחפש קולג'ים, להתעניין במקומות עבודה ואלה כבר יסדרו לכם אישור מסוג אחר.

קרא עוד...

טיול לפולין

כשאנחנו חושבים על מסע לפולין, בדרך כלל, עולות בנו מחשבות ותמונות על מסע של חבר'ה בתיכון אשר נוסעים להכיר את ההיסטוריה היהודית במדינה, את מחנות ההשמדה והגטאות שהוקמו בזמן מלחמת העולם השנייה. מסעות מסוג זה, עוברים לא רק תיכוניסטים, אלא גם חיילים וגורמים אחרים.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים