א.ב. יהושע, אתגר קרת, דודו בוסי, רם אורן, ורד מוסנזון, יהודית קציר, יהודה אטלס, דורית רביניאן ועוד - במפגשים ,שיחות על ספרים וחיים בתוך ומעבר למילים הכתובות, בחודש סופרים ומשוררים במלון הספא מצפה הימים - ינואר 2012

ספרים במצפה הימים(צילום:עומר שביט)

מלון הספא מצפה הימים מארח לאורך חודש ינואר את מיטב הסופרים בישראל, במהלכו ייחשף קהל האורחים לרזי הכתיבה המקורית, עלילות המתח, אהבה, הומור ופוליטיקה הלקוחים מתוך הספרים ומחוצה להם בחיי הסופרים עצמם. המפגשים באווירה רגועה ואינטימית, ללא מחיצות בין הקוראים לכותבים. המפגשים מוצעים לאורחי המלון ללא תוספת תשלום.

בין הסופרים המשתתפים: א.ב. יהושע, רם אורן מאחורי הקלעים של רבי המכר, אתגר קרת על הסיפורים שמאחורי הסיפורים, יהודית קציר על ספריה ועל הרומן החדש "צילה", אסתי ג. חיים על תהליך הכתיבה, החיים ומה שבניהם, ארז צדוק על הספר החדש שעומד לצאת "הסנדלר מכוכבאן", גבריאלה אביגור-רותם על הספר "אדום עתיק" שסיפורו מתרחש בגליל בעבר ובהווה מימי רשת הריגול ניל"י ועד לפרוץ האינתיפאדה השנייה, דודו בוסי על יצירותיו "פרא אציל", "הירח ירוק בוואדי" ו"אמא מתגעגעת למילים", ורד מוסנזון על "ארגז הכלים הצהוב", דורית רביניאן על ספרה "סמטת השקדיות בעומריג'אן", יהודה אטלס "הילד הזה הוא אני", כליל זיספל על הספרים "מלאך בשר ודם" ו"בטבעת זו" ועוד.

בתכנית ישולבו גם הצגות ומופעים מוסיקליים ביניהם מופע עם הזמרת רוחמה רז, "חלומות של יום אתמול" וכן מפגשים נוספים עם הסופרת ומגישת התכנית "ספרים רבותי ספרים" בגלי צה"ל ציפי גון גרוס, שיחה עם גבי ניצן מחבר "באדולינה", סדנאות כתיבה, ועוד.

ביום חמישי ה- 19 בינואר 2012 בשעה 20:00 תתקיים במסעדת השף "מוסקט"במצפה הימים, כחלק מאירועי החודש, ארוחה מיוחדת בניצוחו של שף חיים טיבי בהשראת הספר "שנה בפרובאנס". בתפריט מנות מיוחדות שיורכבו בהשראת ניחוחות הספר.

הארוחה החגיגית בהשראת ניחוחות וטעמי פרובאנס ב"מוסקט"- פתוחה גם למי שאינם לנים במלון במחיר של 300 ₪ לאדם. יש להזמין מראש, מספר המקומות מוגבל.

חבילה מיוחדת במצפה הימים לרוכשים שני לילות על בסיס חצי פנסיון בימים חמישי-שבת 19-21 בינואר - 3,650 ₪ כולל השתתפות בארוחת השף בהשראת "שנה בפרובאנס".

מחירים לחודש ינואר במלון מצפה הימים- החל מ- 1,590 ₪ ללילה לזוג על בסיס חצי פנסיון באמצע שבוע, והחל מ2,100 ₪ בסוף שבוע למינימום שני לילות.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS